Novináři Etzlerovi se hroutí svět. Nejdřív CNN a Prima, teď Jágr v Číně. Praskne žilka?

Novináři Etzlerovi se hroutí svět. Nejdřív CNN a Prima, teď Jágr v Číně. Praskne žilka?

Tomáši Etzlerovi, který je už od oznámení v šoku ze spolupráce CNN a Primy, se postupně rozpadá celý svět… Nejprve CNN Prima News a teď ho zklamal jeho velký idol Jágr, který si dovolil šířit jméno ČR a propagovat hokej v Číně.

„Vždy jsem byl obrovským fanouškem Jaromíra Jágra. Nikdy jsem nepropásl příležitost vidět ho hrát v americké NHL. Vždy jsem obdivoval jeho cílevědomost, ambice, zápal, radost ze hry, legendární pracovní nasazení a etiku. Jeho dřina a vize na ledě i mimo z něj udělala jednoho z nejlepších hokejistů všech dob. Jeho hra inspirovala mě a milióny fanoušků po celém světě. Obdivoval jsem jeho humor a nadhled,“ pochválil nejprve Jágra v první polovině svého „pravdoláskového“ příspěvku na Facebooku prominentní český novinář a bývalý válečný zpravodaj CNN.„Nejhorší prostituce“? Ale jo, tomu zřejmě Etzler rozumět bude…

„Jsem proto v šoku a naprosto zklamán, že se po skvělých týmech, ve kterých hrál, spojil s týmem gaunerů, kteří porušují české zákony a českou ústavu, kteří slouží Rusku a Číně. Jsem v šoku, že ho ti gauneři přesvědčili, aby spolupracoval s jedním z nejbrutálnějších a nejvražednějších režimů na světě. Peníze to nevysvětlí. Tohle je absolutní selhání a nedostatek lidské slušnosti, osobní integrity a charakteru. Nejhorší prostituce. Od údajně věřícího člověka. Naprostá stoka.“ (zdroj: FB Tomáše Etzlera)

Hmmm… s jedním z nejbrutálnějších a nejvražednějších režimů na světě? Odjel snad Jaromír do Severní Koreje, Saúdské Arábie nebo jiné blízkovýchodní země? A že jede s delegací českého prezidenta? Panebože, jak si mohl troufnout! Měl si objednat letenku sám a jet tam asi o týden později sám. A vzít si jako reportéra Etzlera, který po něm stejně bude za měsíc chtít fotku s podpisem. Čína, nečína… známe jako vlastní boty tyhle kabátníky… Bucherty, Palaty a jim podobné.

Co Nedvěd a Gretzky? Tady prostituti?

Pan novinář si poté zřejmě nevšiml, že v Číně byl i fotbalista Pavel Nedvěd. Nechci bonzovat, aby si svůj zpackaný život (sic má nějakou tu Emmy, ale evidentně je většině běžných lidí u zadečku) a pravdoláskovou žluč pan Etzler nevylil i na něm, ale asi se trochu unáhlil a nevšiml si úplně všech

Rovněž by mě zajímalo, zda si vloni v CNN řádně vylil žluč také na Wayna Gretzkyho, který si rovněž dovolil stát se v Číně ambasadorem jednoho z čínských klubů v KHL.

Jediné, co bych Etzlerovi asi nechal, je jeho odbornost přes „nejhorší prostituci“. Té totiž zřejmě jako mainstreamem „oceňovaný“ novinář bude rozumět opravdu na vrcholené úrovni.

Ale co, Démon alkohol od Jacka Londona to snad zase napraví!

 

(Tomáš Etzler Foto: Facebook)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*