Novičok S01E02. Anglický humor je sice svébytný, ale opakovaný vtip přestává být vtipem…

Novičok S01E02. Anglický humor je sice svébytný, ale opakovaný vtip přestává být vtipem…

Zvláštní, že Britům nestačil trapas se vzkříšenými Skripalovými údajně otrávenými nejsmrtelnějším novičokem, který odnesli utracením akorát domácí mazlíčci. V Rusku běží MS ve fotbale jak na drátkách, tak je třeba popíchnout.

Vraždy v Salisbury pokračují druhou epizodou (S01E02). Po fiasku novičoku I., kdy super smrtelný vojenský jed nikoho nezabil (na rozdíl od popravčích čet MI6 či koho, které raději zlikvidovaly Skripalovic domácí mazlíčky) a kdy se britští medici dopustili defakto zázraku, když dokázali Skripalovy (údajně bez vážnějších újem na zdraví) zachránit před účinky jednoho z nejsmrtelnějších jedů na světě, přichází pokračování. Další dva otrávení, údajně rovněž novičokem.Navzdory jakýmkoliv pádným důkazům u předchozí „novičok hysterie“ dokazujícím,, že by měli se zfušovanou akcí cokoliv společného Rusové (nepočítám-li to, že tetka May o tom byla beze všech pochyb přesvědčena!) již britští humoristé o vině rozhodli. Jak jinak si vyložit slova ministra vnitra a typického Brita (21. multikulti století) Sajid Javida, který podle článku na iDnes uvedl: „Nechceme dělat ukvapené závěry, ale pokud se prokáže, že ruský stát je zodpovědný i za tento incident, pak samozřejmě zvážíme další postup.“

Javid rovněž řekl, že Rusko musí „vysvětlit, co se přesně stalo“. Z jeho projevu ale údajně nevyplývalo, zda tím míní nejnovější incident – nu což, nejlepší bude, když Rusko vysvětlí oba, nebo vůbec úplně všechno! A ukvapené závěry? Po minulém důkladném vyšetřování a označení viníka asi v řádu hodin? To vás nikdo jistě nepodezírá. Rovnou sankce, ať můžou i naši tatrmani ukázat ramena a třeba vypovědět pár dalších diplomatů.

„Stejně jako jsme to udělali minule, i nyní se poradíme se svými zahraničními partnery ohledně posledního vývoje. Oči celého světa směřují nyní k Rusku, a to nejen kvůli mistrovství světa ve fotbale. Je načase, aby ruský stát vysvětlil, co se přesně stalo.“

Vskutku zajímavé myšlenkové pochody onoho typického Brita (21. století), sic ne jinak uvažuje velká většina současných pokrokových EUsoc soudruhů, ty naše nevyjímaje. To je asi ta liberální demokracie, presumpce neviny a další kolotočářské žvásty. Jsi nevinný? Tak to dokaž? Není na nás soudruzích, abychom dokazovali vinu, ale na tobě nepoddajný slovanský pse, bys dokázal nevinu!

Ostatně, jak jsem psal ve dvou textech dříve:
Skripal skřípe. Dali jsme vám zločince, máte trest. To si za vás máme vymýšlet i zločin?

Ježíš, Skripal, Babčenko. Rozmohl se nám tady takový nešvar, soudruzi: vzkříšení!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Novičok S01E02. Anglický humor je sice svébytný, ale opakovaný vtip přestává být vtipem…

  • Anglie prokazuje, že je už skoro zdebilněná a její političtí představitelé jsou vzorkem ostatní populace. Hlavně, že omdlívají a jásají při uctívání královské rodiny. To je něco . Oni je mohou i zahlédnout. Co od takového skoro primitivního myšlení chcete . A v Anglii bude hůř tak jako ve Francii a v Německu, protože se dobrovolně vzdávají své kultury a stávají se lokaji imigrantských vetřelců.

  • Dokaz mi, ze jsi to neudelal! Rikaji Rusku GB smejdi.
    Idiotske spinave hratky zebraku a psychpatu v Anglistanu pokracuji. Co bude jejich pristi napad? Uz jeden clovek pritom zemrel, maji ho na svedomi oni!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*