Nové toalety v Kolíně nad Rýnem mají být součástí „mezikulturní reality“

Nové toalety v Kolíně nad Rýnem mají být součástí „mezikulturní reality“

Kolínské kulturní centrum čelí podle týdeníku Spiegel nejen kritice obyvatel, ale je zdrojem vtipů o neuvěřitelné blbosti a servilitě jeho úředníků.

V bývalé staré požární zbrojnici, v městem řízeném Sociálně kulturním centru, se zastupitelé Kolína nad Rýnem rozhodli vyjít vstříc „zahraničním“ návštěvníkům, včetně zde žijících migrantů.

Kromě klasických toalet chce instalovat nášlapná WC – zapuštěnou keramickou desku se“šlapadly“, tak jak je známe z arabské oblasti, některých částí Asie a např. z francouzské dálnice.

Za účasti místního tisku proběhla i zcela vážná diskuze o umístění očistné hadice po „aktu“ a madla pro větší stabilitu klientů.

„Naším záměrem je, aby tito lidé u nás měli pocit, že jsou tady doma.Tato WC budou k dispozici i nemuslimům, stejně tak muslimové mohou používat mísy,“ prohlásil horlivě pro deník Kölner Express klubový předseda představenstva Konrad Müller.

V pořadu ARD pak dr. Mathias Löhnert zcela vážně líčil divákům výhody nášlapných WC:

„Je prokázáno, že pánevní svalová skupina, tzv. zvedač konečníku, usnadňuje v podřepu efektivnější a snazší  vyprazdňování.

Navíc je takový záchod hygienický, protože tělo se nedotýká žádných částí WC.“

Kam chodil na záchod prorok Mohamed nevíme, ale Němci si budou v rámci nekonečné vstřícnosti k nezvaným hostům mít možnost ulevit na „hygienicky“ výhodném tureckém vynálezu ze 7. století.

Není nad kulturní obohacení, když máte podělaný boty!

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nové toalety v Kolíně nad Rýnem mají být součástí „mezikulturní reality“

  • Stupidita některých úředníků nezná mezí. Každý kdo přijde do jiného státu se musí přizpůsobit zvyklostem tohoto státu. A zase zde se projevuje vyložená podlézavost vůči etniku, které nás jako Evropany nenávidí, ale to co jsme si prací vybudovali po tom se sápou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*