Nová totalita: task force

Nová totalita: task force

Když média informovala o konci svobody slova.

Krev mi vře v žilách cosi herrHeikoMaas, domluvil kontrolu internetu. Článek Islám v ČR nechceme byl smazán. Jak jsem již psal, svět je před 3. světovou válkou a svoboda slova je postupně omezena.

A to, co se děje, není demokracie ani náhodou. Německo poslušně plní příkazy z USA, a USA má pocit, že si mohou dovolit všechno. Toto nesmíme dovolit.

Musíme se postavit k problému čelem a říci, co si skutečně myslíme. Nová totalita je na vzestupu a musí být potlačena. Pokud povolíme toto jednání, povede to k absolutní totalitě.

mediokracie mlcet

 Prohlášení:

Vážený pane HeikoMaasi. V zájmu vaší země a sousedských zemí, přestaňte omezovat internet a tok svobodných informací. Nemůžete internet cenzurovat jen proto, že podporujete cíleně přijímání uprchlíků. A k čemu to povede? Vy je sice velkoryse pozvete, ale co se tím získá? Ekonomická pracovní síla? Spíše příval imigrantů, kteří pracovat nikdy nebudou. Pokud to, co se stalo o silvestrovské noci, je vám málo, pak si je pozvěte. Upozorňujeme Vás na neetické jednání proti svobodě slova a demokracii. My se příkazům špionské Ameriky a Vašemu diktátu podřídit nehodláme a chceme, aby jste vzal na vědomí naši nespokojenost a naše pohrdání vámi. Žádáme o odstranění cenzury internetu a svobody slova. V případě, že nevyhovíte naší žádosti, hodláme vystoupit z Evropské unie po písemné dohodě s našimi občany, jež volají po odchodu z EU !

Dále apelujeme, aby se řešila uprchlická krize. Tato krize je nebezpečná pro vaši zemi i sousední země.

Apelujeme, aby uprchlíci co nedostanou povolení, byli deportováni zpět.

Vaši občané jsou proti tomu co se nyní děje. Tím, že kancléřka Angela Merkelová tyto uprchlíky pozvala na přátelskou návštěvu do Německa, spustila zkázu jménem invaze. Důrazně žádáme, aby jste se touto situací zbývali důrazněji, než špehování internetu.

Z A S T A V T E     T U T O     I N V A Z I     U P R C H L Í K Ů !

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Heiko Mass ma do Goebbelse hodne daleko,protoze pod takovymi jako je Mass a Merkel dostava tzv.prislovecny nemecky poradek pekne na frak,neco takoveho by zrejme Goebbels jen tak nevydychal. Verim,ze nynejsi chaos a mezinarodni bor.el do ktereho Nemecko uvrhla nynejsi nemecka vladni garnitura,vezme velice brzy za sve a to i za cenu obcanskych nepokoju! Take ziji v Nemecku,takze cela spatna situace ohledne nynejsi uprchlicke naplavy se odviji zcela jinak,nez se nam to snazi nalhat nase prodejna mainstreamova media.Blizi se doba, kdy po takovem Heikovi nebo soudruzce Merkel z byvaleho vychodniho Nemecka nikdo ani neplivne,natoz aby dopustil jejich pritomnost nebo dokonce pusobnost v Bundestagu! Nadrazenost techto nemeckych kasparku jiz davno prekrocila hranici jakekoli tolerance,kdyz uz si osvojuji dokonce i poroucet sousednim zemim,ktere nechteji prijmout jejich hospodarsky a predevsim azylantsky diktat!

 • Heiko Maas je novodobý Goebbels.
  Co ten už všechno vypustil z té své demogogicko – totalitární huby, to je neuvěřitelný.
  Žiju v Německu a musím tu ještě pár let vydržet. Snad to nějak vyjde a pak odsud pryč.
  Ale stav občanské války, přinejmenším ve velkých městech, se blíží.
  Za všechno může merkelismus – od konce války to nejhorší, co Evropu potkalo.
  A Brusel k tomu.

 • Kdybychom neumožňovali migrantům utíkat před válkou, museli by svojí zemi bránit se zbraní v ruce a válka by už skončila. Jen vyklízí pole teroristům a čekají, že je někdo za ně porazí. Jsou to dezertéři a takové bychom měli posílat zpět, ať se zodpovídají doma.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*