Nová studie navrhuje nadrogovat Němce oxytocinem, aby akceptovali více migrantů

Nová studie navrhuje nadrogovat Němce oxytocinem, aby akceptovali více migrantů

Nadrogovat němce oxytocinem je pomůže učinit „přívětivější“ vůči migrantům a být snadno ovlivnitelnými k otevření hranic, navrhuje nová studie.

Oxytocin, známý jako „hormon lásky“ kvůli jeho velkorysým účinkům u člověka, byl navržen jako součást „léčby“ Němců, kteří se postavili proti migračním kvótám EU, podle výzkumníků University of Bonn.

„Zdá se, že spojení oxytocinu se společenskou normou může pomoci vyrovnat se s účinky xenofobie tím, že zvýší altruistické chování vůči uprchlíkům,“ uvádí se ve studii.

Vedoucí výzkumný pracovník profesor Rene Hurlemann prohlásil, že „za správných okolností může oxytocin pomoci podpořit přijetí a integraci migrantů do západních kultur.“

Jinými slovy, prostě nadrogujeme německé občany, aby přijali globalizační agendu.

Zástupci studie se zeptali 100 domorodých Němců na jejich názory na migranty, pak dali polovině z nich dávku oxytocinu a druhé polovině placebo.

Poté byli Němci požádáni, aby se rozhodli jak rozdělit milodary v 50ti scénářích, z nichž polovina se týkala místních Němců v nouzi a polovina se týkala migrantů.Studie nakonec zjistila, že Němci, kteří již byli přesvědčeni, že chtějí přijímat migranty na základě vládní propagandy, byli po užití oxytocinu ještě více štědřejší.

„Oxytocin zřetelně zvyšuje velkorysost vůči těm, kteří ji potřebují, ale pokud tento altruistický základní postoj chybí, hormon jej sám o sobě nemůže vytvořit,“ uvedl Hurlemann.

Studie zdůrazňuje, jak akademie často slouží jako kněžská třída, která „ověřuje“ vládní agendu „vědeckými studiemi“.

Zde to vidíme u „otevřených hranic“ EU, ale viděli jsme to také u akademického výzkumu „změny klimatu“, který vždy „potvrzuje“ tvrzení vlády, že „lidmi vytvořené globální oteplování“ představuje hlavní hrozbu, kterou může zastavit pouze globalismus.

Není to překvapující, jakmile si uvědomíte, že celosvětová struktura moci se skládá z vlivných titánů zábavy, médií, akademické obce a vlády, kteří jsou všichni propojeni v rozsáhlou, globální síť, která se setkává tajně a vládne prostřednictvím konsenzu.

A proto také vidíme, že jejich agendy otevřených hranic a globálního oteplování jsou tlačeny veřejnosti prostřednictvím filmů, zpráv a vědeckých „výzkumů“.

To také vytváří kaskádový efekt legitimity, která skrývá skutečnou agendu globalizátorů: centralizaci moci v rukou několika málo „lidí“.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)

People image created by Nikitabuida – Freepik.com
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Nová studie navrhuje nadrogovat Němce oxytocinem, aby akceptovali více migrantů

  • Nemce netreba ockovat. Jsou narodem naproste poslusnosti k papalasum. Dokazali to za Hitlera i ted za Merkelove. Budou ji volit, ackoliv zamezila Recku opustit Eurozonu, oni musi platit dluhy i s uroky, az budou cerni! Pozvala si cerne migranty, aby vylepsili rasu. Co by s ni asi udelal Hitler? Nemecko se oslabuje samo a jde z extremu do extremu. Je okupovanou zemi, kde jsou US zbrane, i atomove, o jejichz nasazeni nerozhoduji Nemci! Ti smeji v pripade konfliktu umirat na atomove zareni.

  • Snizeni poctu obyvatel planety je cilem Biderbergu a chazaske mafie, Pomahaji jim USA a jejich lokajove. Az na 4 zeme jsou jiz vsichni ritolezcmi USA, ktere ovladaji jejich politiky, media, atd.
    Ti nereklamuji , nevznasi protesty proti Chemtrails, jedech v ockovacich latkach, v potravinach, v GMO potravinach. Proc? Jsou lokajove a mafie ma prostredky na to, koupit si vedecke zpravy, aby ty pak ukazovali na nezavadnost. Kdyz se jim to nedari, tak vedce, lekare zlikviduji. Jako dnes likviduji ve svete ruske diplomaty. Nikde se o tom nepise? No protoze je vse cenzurovano. Ze v Rakka nasli ve skladech teroristu chemicke zbrane z USA UK taky ne. Hlavne, ze hodili vinu za jejich pouziti na Assada a Rusko!
    Ted nasi vojaci za nase penize bojuji vsude za zajmy USA a nikdo na to nepoukazuje, Ty prachy prece potrebujeme pro ucitele, duchodce, co zivori!! Jestlize nechcete zmenu, volte dosavadni partaje, dockate se mozna i zpopelneni zadarmo ve 3. svet. valce, kterou neustale provokuji.

  • Asi se nám ani nezdá jaké jedy mají v rukávu naši bratři, abychom byli poslušnější a nemocnější. Kropí nás pomocí chemtrails, aditiva v očkovacích látkách hrají také svoji roli. Jedovaté potraviny, které obsahují nebezpečná éčka , různá jedovatá dochucovadla, umělá sladidla atd. , jedovaté postřiky pro zemědělskou výrobu atd. A pak roste křivka nových případů rakoviny a různých jiných vážných nemocí v důsledku této doby jedové. Proč v nynější době mají rakovinu malé děti a mladé lidi v takovém počtu což dříve nebývalo. Místo hledání příčin těchto onemocnění se řeší jen následky pomocí léčby, která není vždy účinná a lepší drahá léčba není pro všechny. A co ty uměle zmodifikované bakterie, kterými nás děsí jako nemoc šílených krav, ptačí chřipka, ebola, aids, ptačí mor, prasečí mor atd.a co ještě budou zkoušet pro bakteriologickou válku ?.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*