Nová kniha odhaluje, jak EU utajuje zločinnou vlnu migrantů

Nová kniha odhaluje, jak EU utajuje zločinnou vlnu migrantů

The Migrant Crime Wave je kniha, kterou napsala Janice Atkinson, poslankyně Evropského parlamentu a místopředsedkyně skupiny Evropa národů a svobody.

Ve své knize Janice odhaluje to, co je nám podáváno jako „multikulturní utopie“, jako to, že „migrační ghetta s vysokou úrovní zločinu a sexuálních útoků,“ skutečně existují.Paní Atkinson a její zaměstnanci se tvrdě snaží získat oficiální statistiky EU v této těžké zkoušce migračních podvodů. Janice má jako poslankyně EP jedinečnou pozici a privilegovaný přístup k informacím, které obvykle zůstávají nedosažitelné.

Statistika kriminality se mění, aby odrážela novou Evropu. Vzhledem k prudkému nárůstu násilných zločinů a počtu vězňů, kteří mají migrační pozadí, si tato čísla zasluhují pozornost, kterou jim Janice věnovala ve své knize.

Násilné trestné činy, obchodování s lidmi, sexuální útoky a znásilňování, obchody s drogami, se ve všech zemích s migrací výrazně zvýšily.

Když si přečtete knihu pečlivě a zamyslíte se nad sestavenými statistikami, uvidíte, jak mnoho před námi politici a média ukrývají a odmítají čestně informovat o těchto zločinech, kterých se migranti dopouštějí.

Budete chtít upozornit ostatní, aby si přečetli knihu Migrant Crime Wave, aby jste jim vyvrátili, co nám bylo neustále tvrzeno o masové migraci.

Levicoví liberální politici stále předstírají, že masová migrace vede k nějaké utopii, v níž migranti z různých prostředí, charakterizovaní oponovanými kulturními hodnotami (…) obohacují tyto hostitelské společnosti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*