Nová italská koalice chce deportovat 500 000 migrantů

Nová italská koalice chce deportovat 500 000 migrantů

Dne 18. května Hnutí pěti hvězd a Liga vyjednali dohodu o vytvoření proti-imigrační vlády. Jedním z jejich slibů je deportovat půl miliónu migrantů.         

Několik dní před touto dohodou komisař EU pro migraci Dimitris Avramopoulos uvedl, že si přeje, aby Itálie „nezměnila svou migrační politiku.“

Nová vládní dohoda se chystá nejen změnit migrační politiku Itálie, ale také provést její revoluci. Program vyzývá k deportaci 500 000 migrantů v Itálii.

„Dnes žije v Itálii kolem 500 000 nelegálních migrantů…příkazy k deportaci nestačí: ti, kteří nemají právo pobytu, se musí vrátit do svých domovských zemí,“ stojí v dokumentu.

Itálie, která je prvním přístavem kvůli své těsné blízkosti se severní Afrikou, je zaplavena uprchlíky, kteří se mezi italskými obyvateli dobře neintegrují, mírně řečeno.

Ve skutečnosti, jedním z důvodů v úspěchu Ligy v posledních volbách byla jedna z děsivých vražd Pamely Mastropietrové, mladé italské dívky, která byla rozsekána a vložena do dvou kufrů nigerijským žadatelem o azyl, jen pár dní před volbami.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Nová italská koalice chce deportovat 500 000 migrantů

  • Videl jsem italska mesta pred 10 lety. Uz tenkrat tam byla spousta cernochu, kteri drze na ulici obtezovali turisty a chteli penize. Ted to tam musi vypadat jeste nesnesitelneji. Italie bude muset vzit svuj Bruselem naplanovany osud (zahubu) z Bruselu do svych rukou. Pak snad jeste zbavi zemi prizivniku a vselijake luzy co se tam pod ochranou EU nacpala.

  • Lodě pašeráků by se měly zabavovat a potápět. Pak by si to rozmysleli. Nelegální vniknutí na cizí území je trestné a tak by to mělo zůstat. Itálie by měla spolu s Řeckem vybrat pustý ostrov, na který by vyváželi tyto nájezdníky a donutili by je tam budovat provizorní obydlí do doby, než budou vráceni kam patří. Pokud by se dopustili další trestné činnosti – znásilnění, přepadení, krádeže apod., měli by povinnost na těchto ostrovech těžce pracovat pod dohledem.
    Bohužel na kšeftu s pašováním lidí vydělávají vlivní lidé v EU a ti budou za migraci tvrdě bojovat. Nezbavíme se jich jinak než, že EU opustíme. Itálie k tomu má nakročeno a další země budou následovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*