Nová dětská kniha ve Švédsku: „Děda má čtyři manželky“

Nová dětská kniha ve Švédsku: „Děda má čtyři manželky“

Nová kniha pro děti ve Švédsku nazvaná Děda má tři manželky je dalším příkladem toho, jak se normalizuje zákon šaría, mezitím co země přijímá tisíce muslimských migrantů.

Kniha, nazvaná Farfar har fyra fruar ve švédštině, publikována v obou jazycích – švédštině a somálštině – je zaměřena pro děti ve věku 3-6 let.

„Asli nikdy nebyla v Somálsku, ale teď se tam konečně dostane se svým otcem, aby se setkala s dědečkem a všemi jejími babičkami,“ stojí v knize, kterou napsal Oscar Trimbel a vydalo nakladatelství Adlibris.

Podle zákona šaría mohou muslimští muži praktikovat polygamii a mají až čtyři manželky. Ženě není povoleno mít více než jednoho manžela.

Další kniha stejného autora s názvem Mormor är inget spöke (babička není duch) slouží k normalizaci burky.

„Omar pozdravuje svou babičku, která pochází ze Somálska. Když je Halloween, Omar se chce obléknout jako duch, stejně jako každé jiné dítě. Chce, aby přišla i jeho babička, protože to může být strašidelné,“ stojí v upoutávce ke knize.Navzdory mnoha zemím v Evropě, které zatím rozdávají pokuty a tresty odnětí svobody za polygamii, Švédsko uznává polygamní sňatky vykonané v zahraničí a umožňuje, aby až čtyři partnerky byly registrované jako manželky.

Přibližně 30% lidí žijících ve Švédsku má zahraniční původ, přičemž domorodí Švédové se do 25 let stanou etnickou menšinou ve své vlastní zemi.

K ilustraci rychlé demografické změny, která zametá zemí, foto níže nedávno vyvolalo silnou kontroverzi. Zobrazuje fotografii třídy, kde je jediná blonďatá dívka obklopena dětmi, které mají všechny imigrační kořeny, se třemi dalšími dívkami oděné v hidžábu.

Norský zpravodajský portál Ekte Nyheter zveřejnil fotografii spolu s nápisem „Obrázek říká více, než tisíc slov.“

skola foto svedsko

Mezitím, v nedalekém Finsku, vyšla kniha s názvem Jak se oženit s finskou dívkou, která má obal, na který si někteří stěžovali že vypadá, jako černý muž, který má ve svatebních šatech bílou ženu.

„Oni se to už ani nepokoušení zakrývat,“ komentoval obálku konzervativní buřič Milo Yiannopoulos.

they’re not even trying to hide it any more

A post shared by MILO (@milo.yiannopoulos) on

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Facebook)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*