Nová česká nezávislá TV

Nová česká nezávislá TV

Vzhledem k tomu, že toto médium bude většinou suplovat činnost veřejnoprávních médií, které absolutně neplní svou funkci, bude tento projekt financovaný veřejností a to formou dobrovolných příspěvků. Tyto příspěvky budou krýt provoz, výrobu relací, vlastní propagaci a rozvoj. Hospodaření bude zveřejňované každý měsíc v bilanční relaci.

 

První vysílání chceme zahájit co nejdříve…

V současné době pilně pracujeme na zapojování a odlaďování televizní techniky.

Staňte se zpravodajem svobodné TV…

cn tv

Již dnes přijímáme Vaše nabídky ke spolupráci, které posílejte na e-mail:info@cntv.ubunturadio.cz. Do zprávy uveďte na jakém tématu se chcete podílet a také jakým způsobem. Dále nezapomeňte uvést své plné jméno, kontaktní email a jméno na skype.

Do živého vysílání můžete přispět živým vstupem přes Skype (webová kamera je doporučena). Pokud nemáte možnost webové kamery, zašlete svoji fotografii, která bude na obrazovce během vašeho hovoru na Skype (nebo telefonu). Svůj příspěvek můžete také natočit vlastní kamerou a poslat nám do TV k odvysílání. Poslat můžete hrubý záznam, který již naše TV sestříhá a zpracuje do finální podoby k odvysílání. Další možností je i textová podoba případně ještě i doplněná vhodnými fotografiemi.

Webové stránky nové nezávislé televize zde.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*