Nostradamovo proroctví o uprchlících

Nostradamovo proroctví o uprchlících

Michel de Nostredame zvaný Nostradamus byl francouzský lékař, který proslul jako věštec. Narodil se (14. prosince 1503) v rodině Židů konvertovaných na křesťanství. Zemřel 2. července 1566.

Jeho proroctví:

A v patnáctém roku toho věku (tzn. v roce 2015) Mohamedán zaplaví Iberii, Řím, Huny i daleký sever.

Dostane se i do krajů Vikingů. Nikde nebude spokojen a bude třenice vyvolávat! Spory nastanou i mezi národy macedónskými a Huny pro tu vlnu vetřelců! Ruka Mohamedána bude stále napřažena po darech těch krajin a nároků nebude konce!

Stabilní a silná Evropa bude narušena, toť cílem bratra západního. Bude to záminkou k zákroku silných legií a Evropa bude vtažena postupně do války! Vlny Mohamedánovi se podaří utlumit až roku sedmnáctého (2017) – ale bude již pozdě!

Peníze pozbudou ceny a chleba moc nebude – sucha a zbytečné výdaje – hlad, Rabování, násilí a tekoucí krev bude chlebem každodenním a velká města budou plakat!  Nároky a nenasytnost Mohamedána se budou zvyšovat a lid je bude živit.

Bratr ze západu bude nepokoje posouvat k hranicím bratra východního a nová válka bude!  Až bratr Západu zjistí, že co vyvolal sám nezvládne, spojí se s odolným Východem.

Teď politikus Evropy zjistí, že chybu udělal převelikou a první loď s Mohamedánem přijal!  Evropa rozvrácena bude a to na dobu 15 až 20 let bude sužující a krvácející! Východ se Západem se spojí a hrozbu Orientu zažene za cenu velikého utrpení. Tak zaplatí lid národů nevinných za chybu politikusa svého – a ten potrestán nebude!

Nostradamus

 

Z redakční pošty

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Nostradamus, Fatima a dalsi proroctvi. Nejak krecovite upravovana minulost i proroctvi, ktera nas neminou. Tomu uveri jenom hlupak. Jako UFO. Uz jste nekdy videli ostrou fotografii techhle nesmyslu? Jsou lide, kteri odprisahnou, ze neco videli. Za penize vyrobite vsechno. Hanussen, Erich von Däniken, James van Praagh a dalsi ziji velice dobre z lidske touhy poznat nepoznatelne a nezjistitelne. Vezmou si ze vseho jen to co jejich blabol podporuje, aby byl prijatelny.

 • Zdali si ten, kdo tohle vymyslel uvědomuje tu stupiditu? Pokud to skutečně napsal Nostradámus, pak tomu stejně nezabráníte, ačkoliv se budete snažit sebevíc. Doposud se všechno splnilo. Pak to tedy znamená, že všechny ty trapné protesty proti islamizaci Evropy jsou naprosto zbytečné a k ničemu. Tak se hezky rychle přiznejte, kdo si to vymyslel?! Existuje ale mnohem důvěryhodnější proroctví než tohle a navíc velmi podobné. Je to v Bibli v Ezechielovi sedmá kapitola a nemylte se, tím Izraelem a Judou je dnešní křesťanstvo. Potom, co Židé nechali popravit Božího Syna byla ta první smlouva zákona zrušena. On však v předvečer své smrti uzavřel s prvními křesťany smlouvu novou a jak se sám vyjádřil, že nepřišel zrušit jedinou literu z Písma, všechna “požehnání i zlořečení” a všechna proroctví se nějakým způsobem vyplní znovu na křesťanstvu. Papež Karol Wojtyla coby Jan Pavel II. se omlouval za hříchy církve v minulosti, ale jen po rok 1936. Málo se mluví o tom, že dosadili k moci Hitlera v Německu. Kolik stovek milionů zmařených životů to stálo? Přesto evropské banky stále těží ze zlata po Židech zplynovaných v koncentračních táborech. Jaký div, že hlavním cílem imigrantů se stalo právě Německo. Není zde prostor vyjmenovávat vše, čím si evropské křesťanstvo zaslouží všechno to zlořečení a ostatně by to ani nemělo smysl, pokud by neexistoval způsob, jak tomu uniknout. Zajímat se o něj považuji za smysluplnější, než všechno, o co se tu doposud marně snažíte.

 • Jsem od roku 1994 profesionální věštec na OSVČ a byl jsem i ne vlastní vinou po smrti.Takže vím víc než jsem věděl před tím.Pro média mne zastihnete na tel. č.: 720166491

 • Fake jak Brno 😀 😀 😀 a jaký trápny. Si s tým autor ani nedal moc roboty aby to vyzeralo historicky 😀

 • Pan Nostradamus byl zidovsky lekar, ktery mel pristup k drogam a ve sve komurce v podkrovi si daval do nosu. Neni divu, ze mel vidiny, ktere zapisoval do jinotaju, ktere se daji vylozit podle potreby . Nostradamus je pouze falesny prorok.

 • To se nám ten Nostradámus najednou nějak rozepsal! Vždycky psal jen taková ta čtyřverší, z kterých si člověk nemohl skoro nic konkrétního vyvodit, a najednou tady máme takový elaborát! A co to je ten „politikus“??? To je nějaký raně novověký jinotaj? Podle mě by Nostradamus psal u císařích a králích, ale určitě ne o nějakých politikusech. Je to slátanina jak cip! 🙂

 • To o konci světa v r. 2012 je blbost, už před lety se dalo najít video nebo články o Nostradamovi, že předpověděl život lidí až do r. 4700-4800…, takže klídek.
  Ale co mě děsí víc je to, že nám budou nutit čipy, že nám budou chtít sebrat peníze (to se ale neosvědčí a jako omyl to bude zrušeno a zase budou peníze!), a nejhorší to bude v Evropě kvůli hnědé a černé verbeži – všechna velká města budou hořet, i Řím a papež bude vyhnán…
  Protože jeho předpovědi znějí neurčitě a jsou navíc v jinotajích, doufala jsem, že to bude někdy v budoucnu třeba až za 500 let, ale vypadá to, že tato apokalypsa je už před námi?
  A za všechno můžou zkorumpované vlády!! Vláda nejbohatších, co chtějí být ještě bohatší a rozhodovat o všem i lidech!! Lidi by se měli opravdu zapojit a přestat se bát a starat se jen o sebe a svrhnout ty zaprodané a vlastizrádné kreatury a prosadit změnu systému, aby nebyli chráněni hlavně ti, co o nás rozhodují, jinak nás opravdu čeká peklo na zemi!
  Potřebujeme vůdce? Naději ukazují nové menší strany…

 • Pred nejakým časom som pozeral dokument o Nostradamovi, a tam jeho predpovede končili rokom 2012…

 • · Edit

  Paskvil, takhle Nostradamus ani neveršoval. Tohle poselství je poselství chorého mozku, který trpí utkvělou představou, že je Nostradamus.

 • Nostradamus také předpověděl konec světa na rok 2012? Proroctví neznám, ale někdo to upravil na současnou realitu. Já věřím, že evropské národy postupně pochopí, že USA jsou velmi nebezpečný „spojenec“ a že se postaví na odpor a přestanou dělat USA užitečné idioty. Válku Evropy proti Rusku se Američanům nepodaří vyprovokovat, i když jí vidí jako jediné východisko z krize. Krach USA bude „bolet“ celý svět, protože umírající kobyla kope. Doufejme, že se EU rozpadne dřív, než by začala válčit s Ruskem.
  Muslimové se zatím chovají relativně umírněně. To jen do doby, kdy je bude Evropa přijímat. Jakmile se zastaví příliv nových muslimů, začnou válku, kvůli které přichází. Poteče krev a čím víc jich sem pustíme, tím více krve poteče, než se jich zbavíme.

 • Bud’to EUrohujeři jsou negramotní hlupáci a raději Nostradama nečtou. Anebo se snaží rychle nakrást co se dá, nebot‘ jejich vláda se blíží ke konci a proroctví se brzy naplní!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*