Nostradamovo proroctví o uprchlících

Nostradamovo proroctví o uprchlících

Michel de Nostredame zvaný Nostradamus byl francouzský lékař, který proslul jako věštec. Narodil se (14. prosince 1503) v rodině Židů konvertovaných na křesťanství. Zemřel 2. července 1566.

Jeho proroctví:

A v patnáctém roku toho věku (tzn. v roce 2015) Mohamedán zaplaví Iberii, Řím, Huny i daleký sever.

Dostane se i do krajů Vikingů. Nikde nebude spokojen a bude třenice vyvolávat! Spory nastanou i mezi národy macedónskými a Huny pro tu vlnu vetřelců! Ruka Mohamedána bude stále napřažena po darech těch krajin a nároků nebude konce!

Stabilní a silná Evropa bude narušena, toť cílem bratra západního. Bude to záminkou k zákroku silných legií a Evropa bude vtažena postupně do války! Vlny Mohamedánovi se podaří utlumit až roku sedmnáctého (2017) – ale bude již pozdě!

Peníze pozbudou ceny a chleba moc nebude – sucha a zbytečné výdaje – hlad, Rabování, násilí a tekoucí krev bude chlebem každodenním a velká města budou plakat!  Nároky a nenasytnost Mohamedána se budou zvyšovat a lid je bude živit.

Bratr ze západu bude nepokoje posouvat k hranicím bratra východního a nová válka bude!  Až bratr Západu zjistí, že co vyvolal sám nezvládne, spojí se s odolným Východem.

Teď politikus Evropy zjistí, že chybu udělal převelikou a první loď s Mohamedánem přijal!  Evropa rozvrácena bude a to na dobu 15 až 20 let bude sužující a krvácející! Východ se Západem se spojí a hrozbu Orientu zažene za cenu velikého utrpení. Tak zaplatí lid národů nevinných za chybu politikusa svého – a ten potrestán nebude!

Nostradamus

 

Z redakční pošty

Podobné články

 • Jsem od roku 1994 profesionální věštec na OSVČ a byl jsem i ne vlastní vinou po smrti.Takže vím víc než jsem věděl před tím.Pro média mne zastihnete na tel. č.: 720166491

 • Fake jak Brno 😀 😀 😀 a jaký trápny. Si s tým autor ani nedal moc roboty aby to vyzeralo historicky 😀

 • Pan Nostradamus byl zidovsky lekar, ktery mel pristup k drogam a ve sve komurce v podkrovi si daval do nosu. Neni divu, ze mel vidiny, ktere zapisoval do jinotaju, ktere se daji vylozit podle potreby . Nostradamus je pouze falesny prorok.

 • To se nám ten Nostradámus najednou nějak rozepsal! Vždycky psal jen taková ta čtyřverší, z kterých si člověk nemohl skoro nic konkrétního vyvodit, a najednou tady máme takový elaborát! A co to je ten „politikus“??? To je nějaký raně novověký jinotaj? Podle mě by Nostradamus psal u císařích a králích, ale určitě ne o nějakých politikusech. Je to slátanina jak cip! :-)

 • To o konci světa v r. 2012 je blbost, už před lety se dalo najít video nebo články o Nostradamovi, že předpověděl život lidí až do r. 4700-4800…, takže klídek.
  Ale co mě děsí víc je to, že nám budou nutit čipy, že nám budou chtít sebrat peníze (to se ale neosvědčí a jako omyl to bude zrušeno a zase budou peníze!), a nejhorší to bude v Evropě kvůli hnědé a černé verbeži – všechna velká města budou hořet, i Řím a papež bude vyhnán…
  Protože jeho předpovědi znějí neurčitě a jsou navíc v jinotajích, doufala jsem, že to bude někdy v budoucnu třeba až za 500 let, ale vypadá to, že tato apokalypsa je už před námi?
  A za všechno můžou zkorumpované vlády!! Vláda nejbohatších, co chtějí být ještě bohatší a rozhodovat o všem i lidech!! Lidi by se měli opravdu zapojit a přestat se bát a starat se jen o sebe a svrhnout ty zaprodané a vlastizrádné kreatury a prosadit změnu systému, aby nebyli chráněni hlavně ti, co o nás rozhodují, jinak nás opravdu čeká peklo na zemi!
  Potřebujeme vůdce? Naději ukazují nové menší strany…

 • Pred nejakým časom som pozeral dokument o Nostradamovi, a tam jeho predpovede končili rokom 2012…

 • · Edit

  Paskvil, takhle Nostradamus ani neveršoval. Tohle poselství je poselství chorého mozku, který trpí utkvělou představou, že je Nostradamus.

 • Nostradamus také předpověděl konec světa na rok 2012? Proroctví neznám, ale někdo to upravil na současnou realitu. Já věřím, že evropské národy postupně pochopí, že USA jsou velmi nebezpečný „spojenec“ a že se postaví na odpor a přestanou dělat USA užitečné idioty. Válku Evropy proti Rusku se Američanům nepodaří vyprovokovat, i když jí vidí jako jediné východisko z krize. Krach USA bude „bolet“ celý svět, protože umírající kobyla kope. Doufejme, že se EU rozpadne dřív, než by začala válčit s Ruskem.
  Muslimové se zatím chovají relativně umírněně. To jen do doby, kdy je bude Evropa přijímat. Jakmile se zastaví příliv nových muslimů, začnou válku, kvůli které přichází. Poteče krev a čím víc jich sem pustíme, tím více krve poteče, než se jich zbavíme.

 • Bud’to EUrohujeři jsou negramotní hlupáci a raději Nostradama nečtou. Anebo se snaží rychle nakrást co se dá, nebot‘ jejich vláda se blíží ke konci a proroctví se brzy naplní!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*