Norský Barnevern, další špína, která prochází díky multikulturalismu

Norský Barnevern, další špína, která prochází díky multikulturalismu

Norský nacistický systém odebírání dětí je celosvětový „fenomén“. Je však až příliš okaté, jak mnozí úředníci a mnohé vlády, včetně té naší, problém neřeší. To samé aktivisté. Proč?

Norský úřad má možnost bez soudu odebírat děti a následně je přidělovat pěstounům. Paní Michalákové Barnevern nejdříve zničil manželství a po letech boje jí nadobro odebral práva na děti. Důvod? Zveřejnění případu. To ale není problém, o děti by podle zkušeností ostatních taktéž o děti připravených lidí, přišla tak či tak. O to více zarážející je, že mírové projekty, neziskové organizace a především česká vláda na tento velmi vážný problém kašle. Ono to ale může být jednoduché.

Bohuslav Sobotka pouze mluví a tvrdí, že nemůže nic dělat, že Norská vláda nemá právo zasáhnout do činnosti úřadu a mezitím Poláci poslali pro své malé občánky speciální komandu, které je v podstatě uneslo, ale od té doby je rodina kompletní a pod ochranou polské vlády. Co s tím udělá Norsko? Nic. Je to velice primitivní, triviální, poučka pro dementy, ale český premiér jí nechápe. Nebo, že by nechtěl? Vždyť jeho vládní kolegyně, ministryně Marksová, si takový úřad přeje i u nás. Velkou roli pak hrají samozřejmě peníze.

Barnevern

Z norských fondů čerpá mnoho neziskových, drtivou většinou multikulturních organizací. Romea, Člověk v tísni, projekt Hate Free Culture, ti se vám tedy o zlém Barnevernu nikdy nezmíní. Nezajímá je to. Romea například inkasovala téměř dva miliony za rok právě z norských fondů. Kdo by si to chtěl se svým zdrojem nějak pokazit, že?

Vše je ještě více podtrhnuté skutečností, že ačkoli je v Norsku prokázáno, že v tamních muslimských rodinách je velmi často aplikována rodinná verze práva šáría, která prakticky zaručuje tělesné tresty, trýznění za neposlušnost a násilné tlačení k islámu a nenávisti vůči demokracii, počet muslimským rodinám zabavených dětí je naprosto mizivý, téměř nulový. Naopak, paní Michalákové nikdo nic neprokázal, ani jejímu dnes už bývalému partnerovi. Přesto o děti přišla.

Multikulturalismus tak nepřímo podporuje naprosto nechutnou činnost úřadu Barnevern, jehož britská verze je podobně chladnokrevná. A navíc, pouze k některým rasám či skupinám obyvatel. Stačí jedno udání ve školce a máte po životě, který nyní znáte. Děkujeme neofašismu za nacistický úřad, který má tak nadále právo na existenci…

 

 

František Kubásek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Norský Barnevern, další špína, která prochází díky multikulturalismu

  • EK – no právě že jde v první řadě vždy o peníze, tak se nic dít nebude! a je to velmi výnosný obchod,bohužel, norský systém se potichounku zavede i u nás a rodičové se budou divit….je to naprosté šílenství a fašistický přístup – viz Zákon o sociálně – právní ochraně dětí, který platí u nás od 1.1.2013!!!

  • Je třeba zastavit dotace všem organizacím, které se starají o děti na kšeft, jen čerpají dotace a aby zaplnily své kapacity, dělají lov ně děti prostřednictvím sociálky. Nepochopím, že mohou existovat různé „klokánky“, které vykazují měsíční náklady na jedno dítě přes 40 tis. Kč. Lepší by bylo tyto dotované organizace úplně zrušit a dát možnost rodinám, aby se staraly o děti i za cenu dotací, které by nedosáhly takové výše.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*