Normálně už se začínám bát, aby na mě ten koronavirus neskočil v posteli místo manželky

Normálně už se začínám bát, aby na mě ten koronavirus neskočil v posteli místo manželky

No není se čemu divit, protože Covid je skutečně všude. Televize je toho šmejdu plná, rozhlas také a ostatní média jako noviny a internet nesmí zůstat pozadu. Jen se ptám-KOMU TO VŠECHNO SLOUŽÍ? Kdo na tom profituje??? Kdo potřebuje tuto mediální bublinu??? Proč je tolik potřeba zblbnout lidi???Ano vážení-je to hodně otázek, ale odpovědi nejsou až tak složité. Proto doporučuji vypnout televizi i rozhlas a v klidu se posadit, přičemž si budete omývat přirození vlažnou vodou. Snad se Vám podaří ten Covid trošku vytěsnit z hlavy a začnete myslet trochu realisticky. Víte-on tento takzvaně smrtící virus má sice nějaké ty oběti, ale ve srovnání s klasickou chřipkou zemře ve světě daleko více lidí. Při klasické chřipce ležíte v posteli a potíte se a nikdo Vás nezavírá na izolaci, či nejsou rušeny žádné velké akce, kde se vyskytuje více lidí. Nikdo Vám nebuší do hlavy ony zaručené informace tak brutálně, jak to dnes média dělají. Záměr je tedy jasný-vyvolat v lidech paniku a strach, což povede k tomu, že budou přehlížet jiné záležitosti. Proto říkám-lidi neblbněte a nechovejte se jak pitomci. Drancování obchodů je Vám na nic.

Docela trefně se k tomuto vyjádřil myslím kanadský ministr zdravotnictví a to tak trochu po fašisticku. Údajně řekl, že vlastně o nic nejde a že umírají jen lidé staří a nemocní. Co tím ten člověk chtěl asi říci?? Že by věděl jak tento vir funguje a že vlastně tvoří nástroj nového světového řádu k eliminaci určitých skupin obyvatelstva? Je to možné, protože nový světový řád počítá s eliminací několika miliard lidí na planetě. Trochu to ukazuje i na to, že tento vir je umělý, což svým způsobem potvrdily i Čínské úřady, když v budovách vyklizenými Američany byly údajně nalezeny zakopané pozůstatky z vývoje bakteriologických zbraní. U Američanů to není nic překvapujícího. Asi se Vám to nebude líbit, ale tyto věci mají svůj reálný kontext. Lidé staří a nemocní jsou všem vládám na světě na obtíž a rády by se jich zbavily. Ono je to stojí nemalé peníze a oni je zrovna těmto lidem vyplácet nechtějí. Oni ty prostředky chtějí jen pro sebe-myslím mocenské elity. To však je dávno známá věc a je jen na občanské společnosti jestli si toto nechá líbit.

Daleko horší záležitostí než Coronavir je fakt, že zrádný turek otevřel hranice a vpouští migranty do Evropy. To je o 100% horší, než údajná nákaza. Co ti do Evropy přinesou si neumíme ani představit, ale je jisté, že budeme potřebovat zbraně a to každý z nás. Stát, policie a armáda nás neochrání. Silové složky jsou podřízeny státu a stát skáče jak Brusel nařídí. Ještě budeme my trestáni, že si dovolíme se sami bránit-uvidíte.

Co k tomu naše vláda??? Magoři. Ještě podporují vznik paniky a strachu-viz ministr Vojtěch. Co však chtít po těchto farizeích?? Jsou to zaprodanci, pokrytci a ztracené duše. Nepřijde Vám divné, že bezpečnostní rada státu nařídí, že závody SP v biatlonu budou bez diváků a na straně druhé jsou povoleny demonstrace milionu idiotů??? Dle médií na tuto akci novodobých hnědokošiláčů přišlo několik tisíc lidí-to nevadí údajná nákaza?? Divný metr nemyslíte?? No jestli oni nejsou už očkovaní anebo se jich koronavir možná i bojí, protože tolik koncentrované blbosti najednou-to by ani koronavir nevydržel.

Závěrem Vám tedy ještě jednou říkám. Buďte v klidu a čtěte mezi řádky. V politice hry na náhodu neexistují.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*