Nohavica zpívá a otázky klade…Schwarzenberg však dávno oči Turkům dlabe !!!

Nohavica zpívá a otázky klade…Schwarzenberg však dávno oči Turkům dlabe !!!

Hysterie kolem uměleckého zpracování současné atmosféry ve společnosti nabírá na obrátkách. Kdejaký rozumbrada,za jiných okolností „bojující“ za svobodu, by nechal Jarka nejraději natáhnout na skřipec, aby odvolal. A co na to Karel ?!

Nevím, zda to, co se momentálně odehrává v souvislosti s veršovaným popěvkem, kterým J.Nohavica reaguje na současnou atmosféru ve společnosti, je k smíchu nebo už spíše k pláči. Posuďte sami :

– Jaromír Nohavica zaspieval vo svojom novom popevku text „Arab mi šahá na babu, já mu snad oči vydlabu.“ Text vzbudil na sociálnej sieti búrlivé reakcie. Pieseň si všimla aj zahraničná mimovládna organizácia Human Rights Watch (HRW). Šéf európskej mediálnej sekcie Andrew Stroehlein totiž žiada vysvetlenie zmyslu piesne, zverejmil server Echo24.cz.

– Nohavicu kritizoval aj novinár Ján Lipold. Na sociálnej sieti Twitter uverejnil: „Oceniť úbohosť Nohavicovho popevku je fakt ťažké. Predpokladám, že najviac sa tomu rehocú naši arabskí spoluobčania.“

– Ďalší český novinár František Kostlán na adresu speváka uviedol otvore, že Nohavicu považuje za rasistu, respektíve za speváka, ktorý je pre svoju popularitu ochotný čohokoľvek, napríklad aj rasizmu. Prikláňa sa preto k tomu, že to nemysli dobre ani s Arabmi vo svojej novej piesni, hoci si stopercentne istý nie je.

– Známy kritik Ján Rejžek označil Nohavicu za úbohého eštebáka. Dodal, že jeho riadiaci orgán Štb by to tejto udavačskej kreatúre isto schválil.

Ubezpečuji všechny Rejžky, Kostlány, Lipoldy a jiné starostlivé novináře a kritiky, že mohou být v klidu. Stejně tak se nemusí strachovat žádný Andrew, ať už se o dění v ČR zajímá z kanceláře vládní či nevládní. Ne, v ČR nežijí idioti nechápající a nerozumějící uměleckému vyjadřování a dokážeme rozlišovat mezi uměleckou nadsázkou a např. lumpárnou s Prezidentskou standartou. Pokud by ovšem jejich obavy byly opravdu nepřekonatelné, doporučuji k prozkoumání několik daleko závažnějších (viděno jejich pohledem) skutečností.

V první řadě bude pravděpodobně nutné okamžitě nařídit Karlu Schwarzenbergovi změny v rodovém erbu, což nepochybně rád okamžitě učiní. Hlava Turka, kterému krkavec vyklovává oko je ukázkou nechutného rasismu, zvrhlost a ohavnost, jež nemůže přece nechat jediného z výše zmíněných pánů v klidu, stejně jako Karla Schwarzenberga. Snad na tuto ohavnost jen nedopatřením zapomněl. Co na tom co tento symbol znamená a jaké ukrutnosti předcházely jeho umístění do schwarzenbergovského erbu. Čo bolo, to bolo, terazky máme multikulti Evropu „, takže pryč se vším starým přece….

Dále se bude nutné podívat na xenofobní, genderově nevyvážené, nacionalistické a jiné ohavnosti lidové tvořivosti. Např. Sněhurka přece nemůže sloužit sedmi trpaslíkům, je potřeba doplnit Sněhurky nebo ubrat trpaslíky….atd.atd. Jsem přesvědčen, že pokud se tohoto úkolu ujmou takové morální a mravní veličiny jako představitel nesmyslné organizace „Evropské hodnoty“, špičkový gay pornoherec Jakub Janda, na kterého Andrew dohlédne, vše se dá stihnout ještě do konce letošního roku.

Někdy si člověk říká, že už nás nemůže opravdu nic překvapit…a ono zase. Snad si zachováme aspoň zbytky zdravého rozumu, nadhledu a svobody…

Hezký den

Zdroje :

„Skandální“ skladba –zde

http://www.hlavnespravy.sk/

„Evropské hodnoty“ podle Jakuba Jandy

Schwarzenberský rodový erb

Dodatek – čas 19.55

Právě se potvrdilo z několika nezávislých zdrojů, že Jaromír Nohavica má osobní problém pouze s jedním člověkem, který sahal na jeho babu. Jednalo se o Araba jménem Alibaba. Ostatních se údajně jeho výhrady netýkají…tzn. ani čtyřiceti loupežníků a už vůbec ne těch Arabů, kteří se „osahávačky“ neúčastnili. Věřím, že to, ať muži nebo ženy, dokážeme všichni pochopit.

P.S. Ne pochopení od účastníků „maršparády“ Prague pride neočekávám.

Zdroje informace z dodatku:

Rádio Jerevan

Božena Blažková – domovnice, Praha-Žižkov

Marie Vševědoucí – domovnice, Ostrava-Přívoz

A na dobrou noc jednu starší, méně známou, leč vizionářskou –EURO
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*