Noční vlci proti  fašizující Evropě. Ať vám to, chlapi,  jede…

Noční vlci proti fašizující Evropě. Ať vám to, chlapi, jede…

Byl jsem rád, že se z ničeho nic ozval šéf motorkářského klubu Noční vlci Alexandr Zaldostanov a když jsem si přečetl hysterické reakce západních politiků a novinářů, kdy polská premiérka Kopaczová hovoří o provokaci, těší mne to o to víc, zejména, když – aniž bychom se znali – mne oslovil Irži a prosil o zodpovězení některých otázek ohledně průjezdu.

Projel americký konvoj, konvoj armády, která jen ve válkách v arbaských zemích po roce 1990 zapříčinila 2 milióny padlých a umučených, anexi Kosova a narušení svrchovanosti Srbska z vůle celého Západu a nastoletí vlády islámských teroristů Thaciho a spol v této dnes již rozpadávající zemi. Fašismus celou Evropou úspěšně postupuje tou měrou, jakou jsou tolerovány každoroční manifestace lotyššských příslušníků SS, či nejnověji, oslava brutálního ukrajinského fašismu uzákoněním mimořádném významu Ukrajinské povstalecké armády. Ta tělíčka dětí připoutaných ke stromům ostnatým drátem ve mě vyvolávají neskutečné vlny odporu proti nemorální politice Západu.

Ale uklidňuje mě, že všeho do času.

Fašismus byl poražen už jednou a bude, západní politici i novináři, poražen znovu. A Vy s ním.

A nyní jako symbol přijíždí do Evropy Noční vlci, jako připomínka země mající rozhodující podílu na porážce fašismu a německém nacismu, země, která, kdyby před 70 lety nezasáhla, tak by zřejmě dnes Merkelová pochodovala hnědé bundošce. Bylo by jí to vlastní, hesla jí šla za jakéhokoliv režimu…

nocni vlci

Samozřejmě, že doba je třeskutá.

Ukrajinský státní převrat, organizovaný Západem notřásá základy morálky Evropy a Evropa se v této podobě zákonitě musí rozpadnout.

Samozřejmě, že by to chtělo se zastavit, popřemýšlet, ale od západních politiků nelze nic takové očekávat a my kteří vidíme tu neskutečnou morální propast je vklidu čekáme, jak jeden za druhým, všichni ti pachatelé tohoto stavu popadají.

Cameron už to má věřím za pár, ale Miliband není o nic lepší. Oba byly jednoznačnými stoupenci současného profašistického ukrajinského režimu…

A potom přijdou další otřesy : Španělsko, Polsko, Finsko, Francie a jako bonbónek ba závěr Německo.

A v mezidobí se Ukrajinců dostane to, co si zaslouží nový státní převrat.

Prostě, kdo si zahrával s ohněm, bude spálen.

Noční vlci, ať se vám prostě dobře jede.

Pokud budu moci pomoci, pomohu.

A buďte vítáni v pohodě.

Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Noční vlci proti fašizující Evropě. Ať vám to, chlapi, jede…

  • · Edit

    Každému robertkovi jednou dojdou baterky. Stačí počkat. Tenhle má určitě v šupleti ruskou vlajku a mávátko. Co kdyby ??

  • · Edit

    Kluci šťastně dojeďte tam i zpět. Políbím za vás můj pravoslavný křížek. DÍKY a ZDRAVÍM !!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*