Noční vlci měli v Česku větší podporu, než-li konvoj americké armády

Noční vlci měli v Česku větší podporu, než-li konvoj americké armády

Americký armádní konvoj, který míří přes Česko na cvičení Saber Strike do Pobaltí, se v tuzemsku nesetkal s velkým ohlasem.

Americký vojenský konvoj v Česku / zdroj foto: Lidovky.cz
Americký vojenský konvoj v Česku / zdroj foto: Lidovky.cz

Vojáci Spojených států, kteří v pátek dopoledne projeli hraničním přechodem Rozvadov na Tachovsku, čekali větší uvítání, než se kterým se tento den setkali. Vítací akce armádního vojenského konvoje na ruzyňském letišti, kterou svolal redaktor Reflexu Jiří X. Doležal, dopadla tak, jak si organizátor této vítací akce určitě nepředstavoval. Totéž se dá řící i o aktivistovi Tomáši Peszynském, který taktéž pořádal akci na podporu armády USA. S největší pravděpodobností můžeme říci, že vítačů americké armády nebylo ani pár desítek.

Vítací akce Tomáše Peszynského měla být podle pozvánky opakem „kolaborantského vítání Nočních vlků“. Zajímalo by mne, co je kolaborantského na tom, když lidé uctili společně s Nočními vlky padlé vojáky Rudé armády, kteří se podíleli na osvobození Československa.
Ale nemá cenu se zabývat Peszynským, neboť tento aktivista takzvaného Pražského Majdanu nehraje žádnou důležitou roli na tuzemské politické scéně.

Považuji ale za nutné upozornit na to, že poslanec Ženíšek (TOP 09) popadl vlajku NATO a šel vítat na silniční lávku u Ejpovic americkou vojenskou kolonu. Posléze tento poslanec v rozhovoru pro PL uvedl, že když USA poslaly do cizí země armádu, nikdy tam nezůstala natrvalo.

Čtěte zde reportáž o poslanci Ženíškovi, který vítal kolonu Strikerů.

Nevím, zda-li se poslanec Ženíšek, který je členem strany pohybující se na hraně vstupu do Sněmovny, žije v realitě. Pokud ano, tak to co prohlásil, by nikdy ze svých úst nemohl vypustit.

K přesunu amerických obrněnců se vyjádřil také bezpečnostní expert a bývalý poradce na Ministerstvu obrany ČR Jaroslav Štefec.

 Památku obětí druhé světové války v Brně uctili i Noční vlci
Památku obětí druhé světové války v Brně uctili i Noční vlci

Na závěr považuji za důležité zmínit, že Noční vlci, kteří nedávno v Česku uctili památku padlých vojáků Sovětského svazu, měli o mnoho větší podporu českého obyvatelstva, než-li má aktuálně americká vojenská kolona, mířící přes Česko do Pobaltí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Noční vlci měli v Česku větší podporu, než-li konvoj americké armády

  • Před válkou nás uchrání jen sesazení Sobotovy kolaborantské vlády, která nás servilně připravuje na válku s Ruskem, pro americké ekonomické zájmy, a zájmy šílených generálů NATO!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*