No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

No to je výborný předsedo KDU-ČSL Marku Výborný. Vy snad ještě budete chtít abychom bývalým nacistům a jejich potomkům byli vděčni za jejich zvěrstva.

Je to skutečně výborný milí spoluobčané. Našel se další politik, jenž je nakloněn uspořádání sjezdu sudetoněmeckého landsmanšaftu v České republice a opět je to světe div se-lidovec. Není Vám tady už něco nápadného??? Nesmrdí to tady??? Nejprve se s nimi bratříčkoval Havel se Schwarzenbergem a v poslední době si s nimi potřásá rukou Herman, Bělobrádek a otevřeně je podporuje sám předseda lidovců Výborný. Vy jste snad schopni ve své drzosti navrhnout sjezd sudeťáků v Lidicích, Ležácích a dalších vypleněných vesnicích.U Havla a Schwarzenberga se dá pochopit, proč byli s Němci takoví kamarádi. Byly zde značné vazby z minulosti. Jejich rodiny byly s Němci jedna ruka. Je veřejným tajemstvím, že v době socialismu byli Havel a Schwarzenberg podporováni také z prostředků Sudeťáků. Není mi však jasné jaké vazby má nu tu nacistickou špínu lidová strana a její nejvyšší představitelé. Pravděpodobně však Německá strana platí velmi dobře, když jsou výše jmenovaní lidé schopní veřejné podpory těchto zločinců.

Chápu, že už uběhla pěkná řádka let od velké války, ale skutečně nejde zapomenout. Víte já žiji v oblasti, kde již byly sudety a lidé zde žijící mají stále obavy, že se jednou Němci vrátí a budou je zase vyhánět a vraždit. Ona historie je stále živá a zanechala zde mnoho otevřených ran do kterých lidovečtí poslanci záměrně sypou sůl. To je prasečina a neúcta k obětem nacistické zlovůle. Ti lidé to tady zažili. Vy si dovolujete mluvit k něčemu, o čem víte skutečně úplný hovno. I můj děda byl v koncentráku a to jen za blbý máslo které schoval pro rodinu. Ano poslanče Výborný-jsou to už jiní Němci, ale v podstatě ti samí. Jsou mladší a jsou to potomci nacistického svinstva. Vím, že někteří Němci byli odsunuti jen proto, že byli Němci a s nacisty neměli krom státní příslušnosti nic společného, ale ve valné většině byli odsouváni především nacisté, udavači a kolaboranti.

Česko-Německá otázka nebyla ještě zdaleka dořešena pane Výborný. Zásadně ji neřeší ani Česko-Německá deklarace z devadesátých let a to právě proto, že je to jen deklarace. Sudeťáci se dodnes nevzdali svých neoprávněných nároků vůči naší zemi. Proto je také neustálý tlak na zrušení Benešových dekretů. Je smutnou pravdou, že Benešovy dekrety byly určitými lidmi prolomeny a v poslední době je prolomila paní Kammerlanderová-Walderode s pravděpodobně značnou podporou takzvaně nezávislé České justice. Walderode údajně jako důstojník Abwehru nijak neškodil Československé republice, což je v přímém rozporu s náplní práce nacistického abwehru. To pochopí i blbec. Jen panu soudci tento zásadní rozpor nijak nevadí.

Dle přístupu příslušníků lidové strany můžeme v brzké době očekávat klidně návštěvy v České republice od příbuzných K.H. Franka nebo Konrada Henleina. Vždyť oni se také narodili v Československu. Frank-vrahoun z Lidic a Ležáků se přeci narodil v Karlových Varech. Henlein je rodákem z Vratislavic nad Nisou. Nejsou to vážení lidovci ještě hrdinové???? Potomkům takových prasat vy podáváte ruku??? Fuj tajxl. I Bernd Posselt má kořeny v Československu. Vy to nevíte??? Ale jděte!! Otec Posselta měl v Jablonci nad Nisou fabriku na lepenku a jeho rodiče byli právě na základě Benešových dekretů odsunuti. Posselt sám o sobě se velmi přátelí s Habsburky a katolíky, což ho zrovna důvěryhodným nečiní. Navíc politika landsmanšaftu je velmi neprůhledná a jejich takzvané deklarace velmi zavádějící.

Až Němci finančně vypořádají veškeré jimi způsobené materiální škody a především odškodní rodiny jimi zavražděných lidí v naší zemi, tak teprve pak se můžeme zkusit bavit o narovnávání vztahů, ale do té doby ani prd. Je mi doslova na blití z toho, k čemuž se lidovci hlásí.

Co myslíte vy-milí čtenáři. Neměli by být za toto lidovci veřejně pokáráni??? Co ty na to Andreji a Miloši. Popírání holocaustu je také trestné. České a Slovenské oběti mají přeci stejnou váhu!!!

 

(Marek Výborný Foto: marekvyborny.cz)</em
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*