Nizozemsko: Muž zatčen na nošení prasečí čepice (Video)

Nizozemsko: Muž zatčen na nošení prasečí čepice (Video)

V okolí nebyli ani žádní muslimové. Zřejmě jen představa, že by nějaký muslim mohl jeho pokrývku hlavy spatřit, stačila, aby nizozemská policie tohoto muže zatkla. A proč by vůbec měla taková pokrývka hlavy někoho urážet? Že by si nizozemská policie myslela, že islám zakazuje nejen vepřové maso, ale i nošení prasečích čepic?

Samozřejmě, že si nizozemská policie myslela, že prasečí čepice znamenala „Nenávidím muslimy.“ I kdyby tomu tak bylo, je to nyní v Nizozemsku zločin? Nebo to prostě může jen znamenat, že člověk, který takovou čepici nosí, je proti záplavě muslimských migrantů vstupujících do Nizozemska. Nebo to prostě může být jen bláznivý klobouk. Zatčení toho muže ukazuje, jak se nizozemské úřady bojí muslimů a jak jsou odhodlány ponížit se k něčemu takovému.

Pokud se něco takového děje v tuto dobu, dokážeme si představit, jak bude Nizozemsko vypadat za pět nebo deset let? Kamenování a amputace na veřejných prostranstvích?

muz zatcen za noseni praseci cepiceReklama

Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Prave jsem precetl komentar (asi pana) EK, ktery se skryva za svou anonymitou. Chtel bych podotknout, ze marijanka je v nasi zemi dosti pouzivane koreni. Tribi mysl, vylepsuje zivot a dostava cloveka do vyssich sfer … Ale nejsme tak „zhuleni“ jak si anonym EK mysli. Jsme relativne civilizovany narod, ktery i pres vysokou spotrebu marijanky ma zivotni uroven alespon 2x vyssi nez v Ceske republice. Vam se migranti vyhybaji, Nemce, Svedy, Holandany pritahuji. Budte radi, kamaradi. Az bude u vas tak jako u Nemcu, tak se k vam tez pozenou. Ani Blanicti rytiri je nezastavi.

 • · Edit

  Vazeni, ziji v Holandsku vic nez 40 let. Sem tam se stanou urcite prehmaty, ale zatim mam pocit, ze zde jeste neni Holandistan Califat. Ujistuji vas, pokud by ten clovek byl opravdu zadrzen a uveznen, budu prvni ktery si na hlavu da nejen hezkou praseci cepicku, ale opravdovou praseci hlavu, z oportunistickych duvodu vyuzenou a pozadam si audienci u naseho Krale …. Je treba delat rozdil mezi opravdovou represi a urcity druh srandy. Tomu, kdo vydal prikaz toho cloveka zatknout, byl asi horlivy policejni urednik, kteremu se to asi nevyplati. Ten pan ktery byl zatknut a stravil par hodin na policejni stanici bude odskodneny, a navic jeho politicka strana ma zdarma publicitu. Nechci bagatelisovat situaci v Holandsku, ale komentare na tuto „episodu“ jsou tak trochu prehnane. U nas v Holandsku se deji podstatne horsi veci nez tato strandicka. Ale to az jindy.

 • · Edit

  A jde o záběry z demokratické a svobodné Evropské země nebo již z onoho Evropského Chalífátu??
  Toto už přece svobodu nepřipomíná ani omylem!!
  Holandsko asi už můžeme škrtnout z civilizovaných demokratických států, kde se dodržují občanská práva a povinnosti..

 • Tohle vše je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Pochopte prosím proto se to všechno děje, je to plán!

  Islamizace Evropy je dlouhodobě plánována služebníčky NWO a Vatikánu alias šelem z Janova Zjevení.

  Nemám nic proti solidaritě, ale lidské emoce soucitu tu jsou zneužívány k manipulaci stáda směrem k NWO… lidičkové prosím začněte uvažovat v souvislostech a nenechte se už manipulovat tlakem úmyslně zavádějících a manipulativních emocí na lidské ego:

  Pár důkazů, cituji: 29.6.2015, Irsko — Po setkání s papežem Františkem šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg, Peter Sutherland prohlásil v rádiu RTÉ, že Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie. Nestyděl se ani lhát o jejich přínosu pro ekonomiku…

  http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

 • V Holansku jsou možná z těch imigrantů zhulení, ale co u nás prasátko to národní sport. Drž se politiku svého koryta, jak ti chutnají premiére pomeje s EU, co takové dobře grilované/napalmem/ veitnamské prasátko na americký způsob, že pane ministře lidských práv a svobod po americku!!!!

 • V Holandsku jsou asi všichni zhulení. Marihuana je legální, čepice je zločin? To se dá vysvětlit jen značným poškozením mozku užíváním drog. Jiné vysvětlení mě nenapadá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*