Nizozemská televize učinila rozhovor s pedofilem, který chce legalizovat sex se čtyřletými dětmi

Nizozemská televize učinila rozhovor s pedofilem, který chce legalizovat sex se čtyřletými dětmi

Nizozemská televizní stanice NTR vyvolala rozhořčení mezi svými diváky, když odvysílala epizodu programu NPO Danny op Straat, která zahrnovala rozhovor s aktivistou pedofilů „Nelsonem“, který chce založit politickou stranu, jež by prosadila legalizaci sexu s dětmi:

Nelson v televizním vysílání uvedl, že ho přitahují chlapci ve věku od 4 do 14 let. Řekl, že batolata jsou schopny se samy rozhodnout, zda chtějí sex nebo ne. „Dítě ve věku 2 nebo 3 let je dostatečně vyvinuté, aby rozhodlo, zda chce zmrzlinu, nebo chce jít na hřiště,“ uvedl. „Myslím, že tyto věci lze velmi snadno porovnat“.Zdá se, že tento muž nedokáže pochopit, proč se pedofilové považují za nebezpečná individua, i když Ghosen poukázal na trauma, které způsobují dětem. „V případě zneužití to chápu,“ řekl Nelson. „Ale to se mnou nemá nic společného.“

Epizoda, která byla odvysílána na stanici NPO2 a její fragmenty sdílené na sociálních sítích spustily bouři rozzlobených a šokovaných diváků.

NTR stojí za svým rozhodnutím odvysílat tuto epizodu, uvedl provozovatel stanice v odpovědi, podle deníku AD. „Danny ve svém programu hledá subkultury, které jen stěží vyjdou najevo. Díky tomuto programu ukazuje, že existují a ponořuje se do témat, která hrají roli v naší zemi. Danny je také velmi kritický, jak můžete vidět v této epizodě.

Na odvysílanou epizodu také rychle reagovala Amsterdamská univerzita, která vyzvala Nelsona k přednášce na univerzitě o pedo-sexualitě. „Nelson byl pozván, aby mluvil o svých pocitech jako pedofil, o tom, co to znamená s tím žít, ale ne v tom jednat. To bylo v kontextu přednášky o vývoji sexuálních norem ve společnosti, “uvedl Richard Van der Wurff, ředitel sociálních věd univerzity. „Nebyli jsme si dostatečně vědomi jeho aktivistického přístupu a prohlášení. To je špatně, velká chyba. Kdybychom do toho pronikli hlouběji, určitě bychom ho nepozvali. “

Dobrovolnická organizace pedofilie.nl se distancovala od Nelsonových prohlášení na Twitteru. Organizace zahájila během vysílání otevřenou konverzaci s lidmi s pedofilními pocity. „Naše konverzace se týká zodpovědného jednání s pocity pedofilů. Není to hodno televize, ale je to důležitější.“

Tito „progresivní“ nizozemští bolševici se v tom opět pitvají, tentokrát ukazují, jak je důležité „uznat“, že pedofilové „mají také city“.

Je to ta stejná země, kde soud nedávno rozhodl, že odsouzený sériový pedofil nebyl za své činy zcela odpovědný.

Koneckonců, pedofilie je propagována jako další sexuální orientace.

Zdá se, že všichni, kdo prosazují „normalizaci“ pedofilie, záhadně pracují podle stejného scénáře.

Oni všichni podporují tuto zvrácenou myšlenku, že většina pedofilů, jako je Nelson, „nekonají“ co se týče jejich pocitů vůči dětem. Nejsou údajně pro nikoho hrozbou. Tak si je najměte jako opatrovníky svých dětí, abyste dokázali, že pedofily nediskriminujete. Dokažte, že nejste plní „nenávisti“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nizozemská televize učinila rozhovor s pedofilem, který chce legalizovat sex se čtyřletými dětmi

  • Nenavidim pedofily a vzdy budu. Takovy lide, nejsou ani lide, je to odpad společnosti, co nema pravo byti brani za normální! Izolovat je nekde na ostrově a medikovat!
    Takovy jeden pedofil, znicil zivot memu synovy, vzal mu pravo na to byt ditetem!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*