„Nikdo mi neřekl, že je to nezákonné!“, tvrdí migrant obviněný ze znásilnění dítěte

„Nikdo mi neřekl, že je to nezákonné!“, tvrdí migrant obviněný ze znásilnění dítěte

Migrant podezřelý ze znásilnění a sexuálního zneužívání mnohem mladší dívky tvrdí, že nevěděl, že je to ve Švédsku nezákonné, protože mu to nikdo neřekl.K podezření ze sexuálního zneužívání došlo v dubnu letošního roku v rodinném domě s mladou dívkou, jejíž přesný věk nebyl odhalen. Média tvrdí, že byla nucena mít sex s údajně 17letým migrantem, informoval deník Lokaltidningen.

Když byl tázán, migrant se údajně přiznal, že měl sex s mladou dívkou, ale řekl, že to nebyl zločin, ale jednalo se jen o „sex mezi dvěma dětmi“.

U soudu došlo k argumentaci, že zatímco se migrant ke zločinu přiznal, nebyl si vědomý zákonů ohledně sexuálních vztahů a že nikdo ve Švédsku ho nepoučil, jaké jsou zde zákony a předpisy.

Jeho zástupce argumentoval, že soud by měl zastavit trestní stíhání s tvrzením, že mladý muž se ve škole dobře učil a že jeho postup ve škole by byl poškozen, kdyby měl být stíhán.

Soud se zástupcem nesouhlasil s tím, že migrant může být stíhán za znásilnění dítěte. Vyšetřovatelé také odhalili, že existuje podezření, že muž může být ve věku před 20 let.

V loňském roce švédská vláda oznámila plán, který se stal známým jako „zákon o vysokých školách“, který umožnil přibližně 9000 afghánským „dětem“ zůstat ve Švédsku navzdory zprávám, že 78% migrantů bylo ve skutečnosti dospělých.

V loňském roce mnozí v levici vyjádřili rozhořčení poté, co švédská národní televize SVT odhalila, že 58% mužů odsouzených za znásilnění v předchozích pěti letech se narodilo v zámoří a tento počet se zvýšil na 85% v případech, kdy oběť neznala útočníkovi předem.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*