Nigerijský migrant, který zavraždil mladou Pamelu Mastropietrovou, byl odsouzen na doživotí

Nigerijský migrant, který zavraždil mladou Pamelu Mastropietrovou, byl odsouzen na doživotí

Nigerijský migrant a drogový dealer Innocent Oseghale byl shledán vinným z vraždy a rozčtvrcení italské dívky Pamely Mastropietrové a byl odsouzen k doživotnímu vězení s 18 měsíční izolací.    Soudní dvůr Maceraty shledal v tomto týdnu Nigerijce vinným z každého jednotlivého obvinění proti němu, včetně úmyslné vraždy se ztíženým sexuálním napadením, urážky a ukrytím těla, uvádí italský deník Il Giornale.

Ačkoli právník rodiny Marco Valerio Verni, který byl rovněž strýcem oběti, byl potěšen, že Nigerijec dostal maximální možný trest za vraždu, matka Pamely Alessandra Verni uvedla, že drogový dealer nejednal sám a musel mu někdo pomáhat.

Zpočátku byli s Oseghalem zatčeni další dva muži, ale Lucky Awelima a Lucky Desmond byli zproštěni všech obvinění, která byla proti nim vznesena.

Obhajoba se snažila soudní dvůr přesvědčit, že Pamela zamřela na předávkování heroinem, ale tyto argumenty porotu nepřesvědčily.

U procesu byli přítomni členové rodiny a přátelé dívky a před soudní budovou se shromáždili lidé, kteří lepili transparenty s titulkem „Pravdu a spravedlnost pro Pamelu“.

Vražda 18leté Pamely Mastropietrové, jejíž tělo bylo nalezeno 31. ledna minulého roku, šokovala Italy poté, co bylo zjištěno, že její tělo bylo rozčtvrceno a ponecháno na kraji silnice.

Později se objevily další šokující důkazy od Vincenza Marina, který sdílel celu s Oseghalem a dosvědčil, že Nigerijec se k vraždě přiznal a uvedl, že rozčtvrcoval tělo dívky zatímco byla stále naživu.

Marino také vyprávěl o tom, jak se Osghale pokoušel vraždu zakrýt a řekl: „Umyl její tělo bělidlem, protože by se tak nedalo poznat, zda zemřela na předávkování nebo v důsledku vraždy.“

Podle deníku Il Giornale byla výpověď Marina rozhodující pro jeho odsouzení.

 

(Foto: il Tempo)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*