Nigerijský kult smrti nutí ženy k prostituci v Evropě

Nigerijský kult smrti nutí ženy k prostituci v Evropě

Ve dvou největších švédských městech, nigerijská mafie Black Ax – skupina známá svým prováděním temných okultních činů a rituálů – nutí ženy k prostituci a prodeji drog, což jim napomáhá financovat své operace.

Od loňského léta se švédská média často zaměřovala na tuto africkou organizovanou zločineckou skupinu poté, co se z ní stala silná síla ve Stockholmu i Göteborgu. Je známo, že tato organizace používá voodoo, mučení, černou magii a další bizarní okultní rituály, aby vyděsila své oběti, které se jim podrobují, informuje deník SVT.Zranitelné ženy, které tato skupina přinutila k sexuálnímu obchodu, vypovídaly o mučení a o tom, jak jsou vydírány k prostituci.

V nedávném článku, deník GT popsal skupinu jako „kult smrti, který zabíjí, unáší, bojuje s mačetami a vydírá za pomocí černé magie“.

Kromě nezákonné prostituce se organizace také ve velkém měřítku podílí na pašování a obchodování s drogami.

„Máme důkaz, že v Göteborgu žijí lidé, kteří patří do kultu Black Ax. Jsou to lidé, kteří kontrolují a organizují pašování drog a jiné trestné činy, “uvedl Pär Eriksson, vyšetřovatel oddělení celní kriminality v Göteborgu.

Kolik žen bylo přesně kultem donuceno k prostituci, není jasné, ale tento údaj je označován jako „vysoký“.

„Něco, co se vztahuje na drtivou většinu žen, které jsme dostali z Nigérie, je to, že na ně uvalili kletbu, proto se velmi bojí je opustit,“ uvedla provozní ředitelka organizace Talita, která pomáhá ženám, které uniknou před prostitucí.

„Některé měly na těle jizvy od nožů a byly vystaveny mučení,“ dodala.

V současné době probíhá v Gothenburgu velký případ týkající se drog proti několika členům kultu Black Ax. Jednotka pro celní kriminalitu uvedla, že navzdory tomu mafie pokračuje po celém městě ve své činnosti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*