Nigel Farage požaduje, aby se Merkelová omluvila za svou katastrofální politiku otevřených hranic

Nigel Farage požaduje, aby se Merkelová omluvila za svou katastrofální politiku otevřených hranic

„Nejhorší rozhodnutí, kterého jsme byli svědky v poválečné politice v Evropě.“  

Bývalý vůdce UKIP a poslanec Nigel Farage požaduje, aby se Angela Merkelová omluvila za zničení německých komunit katastrofální migrační politikou otevřených hranic.Farage připomněl technokratům, kteří v současné době prosazují evropskou armádu, že Evropská unie byla původně zřízena, aby zastavila německou nadvládu nad kontinentem.

Farage se pak pustil do Merkelové, která seděla poblíž a dívala se na něj poněkud zmateným výrazem.

„Paní Merkelová – máte za sebou dlouhou úspěšnou kariéru, ale vaše politické rozhodnutí otevřít bezpodmínečně dveře bylo nejhorším rozhodnutím, kterého jsme byli svědky v poválečné politice v Evropě,“ řekl Farage.

„Není čas přinejmenším připustit, že jste se mýlila, není čas na to, abyste řekla německým komunitám a mnohým jiným – „Je mi líto za to, co jsem vám udělala a za problémy, které jsem vám způsobila na mnoho desetiletí,“dodal.

Německo v posledních týdnech zažilo raketový nárůst šokujících případů kriminality migrantů, včetně hromadného znásilnění německé dívky sedmi Syřany ve Freiburgu.

Německý prezident Wolfgang Schäuble řekl v září Němcům, aby zapomněli, že se milión „uprchlíků“, kteří zaplavili Německo v posledních třech letech, někdy vrátí do svých domovských zemí, přestože jejich přítomnost vede k výraznému nárůstu trestné činnosti, terorismu a sexuálních útoků.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nigel Farage požaduje, aby se Merkelová omluvila za svou katastrofální politiku otevřených hranic

  • Jako občan musím 35 let platit do systému, abych měl nárok na směšný důchod na přežití. Jako migrant bych nemusel dělat nic a vše bych dostal zadarmo. To zcela jistě položí rozpočty zemí, které migranty přijímají a dávají jim víc, než nutnou stravu a lůžko.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*