Neziskové organizace podporující migranty musí být prověřeny

Neziskové organizace podporující migranty musí být prověřeny

Podle Konsorcia nevládních organizací pracujících s migranty je odmítání migrantů „nebezpečný populismus“.

Myslím, že nastal čas na to, aby každá neziskovka podporující migranty byla důkladně prověřena. A to jak ohledně financování, tak i z hlediska bezpečnosti, zda-li nevědomky nepomáhají i teroristům, kteří v Evropě zakládají své buňky.

Je evidentní, že v České republice čím dál tím více sílí vliv na veřejnou sféru z řad různých neziskových organizací, které dostávají četné finanční dotace jak od státu, tak i ze soukromé sféry.
Bohužel nejvíce ovlivnitelné jsou děti ve školním věku, na které se některé neziskové organizace často zaměřují.

Nelze popřít fakt, že mezi takzvané uprchlíky se infiltrovali teroristé, například z Islámského státu. A je jasné, že různé neziskové organizace pomáhající migrantům nejsou schopné rozpoznat kdo je terorista a kdo ne.

Myslím, že by bylo vhodné, aby neziskové organizace podporující migranty, byly z bezpečnostního hlediska opravdu důkladně prověřeny.

 

(Ilustrační obrázek Foto: stop-multikulti.cz)
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Neziskové organizace podporující migranty musí být prověřeny

  • Budeme zvyšovat ochranu proti teroristům a přitom neziskovky se snaží jít na ruku i možným migrantům, protože jsou její členové královsky placeny a zpívají píseň pole not zadavatele tohoto chaosu. Přitom zmanipulují některou nevědomou mládež a některé mladé nemakačenky, kteří ještě nepřiložili ruku k nějaké práci, ale keců mají jako kdyby mohli řídit zeměkouli. Neziskovky pro imigranty jedině zrušit. Nechceme válku ! Nechceme NWO !!!!!!!!

  • · Edit

    Konečně tu někdo napsal, co je potřeba udělat s neziskovkami v první řadě. Vždycky se říkalo a stále to platí: „Důvěřuj, ale prověřuj!“ Bohužel, moje důvěra v kontrolní složky je mizivá, takřka na bodu mrazu. Myslíte si, že se to někdy změní, když máme zákony zfušované a nastavené tak, aby se měli dobře hlavně podvodníci?

  • Sobotka s Dienstbierem, s Pelikánem a dalšími politiky mají Islamizovat čechy dle scénáře USA a EU, a k tomu vznikly Neziskovky. Pokud tato Proislámská vláda NEODEJDE, nikdy tady nebode klid. Sobotkova vláda tu vytváří problém na celá staletí, jenž nás zavede do Nových občanských válek s Islámem!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*