Nezaměstnaní Somálci požadují vyšší benefity a domy – Tvrdí, že jsou ve Švédsku diskriminováni

Nezaměstnaní Somálci požadují vyšší benefity a domy – Tvrdí, že jsou ve Švédsku diskriminováni

Převážná většina Somálců ve Švédsku, odhadem 80% a více, jsou na sociálních dávkách. Přesto tvrdí, že zde dochází k „diskriminaci Somálců“ a že sociální služby „zneužívají svojí moc.“„Je to nespravedlivé,“ říká jedna žena, „máme právo na bydlení“. „Každý ve Švédsku má práva. Každý ví, co jaké jsou vaše práva.“

Jeden chlapec tvrdí: „Nechceme nový dům, který neobjednala máma“. Nechceme jen tři místnosti, nebo něco takového, chceme jich tolik, kolik říká maminka“. „My chceme všechno, co bychom rádi.“

A to se děje v době, kdy jsou švédští senioři a lidé bez domova závislí na organizacích poskytujících pomoc, aby dostali alespoň jedno jídlo denně.

Švédští daňoví poplatníci, kteří poskytují těmto ekonomickým „uprchlíkům“ všechno, co potřebují a více, jsou ti, kteří by měli vyjít a protestovat v ulicích.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nezaměstnaní Somálci požadují vyšší benefity a domy – Tvrdí, že jsou ve Švédsku diskriminováni

  • Piráti ze Somálska objevili nový způsob, jak se zmocnit cizího majetku. Díky tuposti politiků v Evropě k tomu nepotřebují ani zbraně.
    Sociální systém je zvrhlý. Pro vlastní občany nejsou peníze, protože se vydávají migrantům. Prostřednictvím „neziskovek“ odtékají obrovské peníze z rozpočtů evropských zemí na obchod s lidmi.
    Je třeba sociální systém upravit tak, že kdo nepracuje, má nárok na lůžko a jednou denně polévku. Pak sem nepůjdou.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*