Než se ukázal Putin, Sýrii bombardovalo již 11 zemí

Než se ukázal Putin, Sýrii bombardovalo již 11 zemí

Rusko za pouhé dva týdny zasáhlo v Sýrii více než 110 cílů Islámského státu. Dle Moskvy je již zničeno téměř 40 procent infrastruktury Islámského státu.

USA někde ztratily stopu, ale Putin nedávno poznamenal, že v době, kdy se objevilo Rusko a začalo v krátké době systematicky ničit teroristy Islámského státu, tak již Sýrii bombardovalo 11 cizích zemí.

Ve skutečnosti je to více než rok, co Amerika v Sýrii spustila leteckou kampaň.

Ruské vzdušné síly Foto: AP
Ruské vzdušné síly Foto: AP

Co nám to říká?

Ani není třeba zdůrazňovat, jak je nestydatě zřejmé, že i přesto, že bylo americkému lidu ustavičně tvrzeno, kolik miliard dolarů muselo být vynaloženo na „boj proti teroristům“, tak Západ nepomyslel ani na jednu sekundu, že by Islámský stát zastavil.

Tyto lži by v praxi fungovaly jedině v případě, že by byla západní koalice nejhorší protiteroristickou skupinou v dějinách lidstva.

Místo toho, aby Západ tleskal Putinovi za jeho včasnou a účinnou intervenci v Sýrii, tak protestuje proti zapojení Ruska v bombardování teroristů.

Nevypadá to, jako by Západ chtěl, aby teroristé vyhráli? Pokud bude Asad sesazen, co potom? Převezmou vládu teroristé? Tak jak tomu bylo v Libyi, Iráku, Egyptě….

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*