Nevůli, nechuť a odmítání imigrantů: Přijímám

Nevůli, nechuť a odmítání imigrantů: Přijímám

Vše, až na nepodstatné detaily, bylo o této věci již napsáno a vydiskutováno. A stanoviska jednotlivých táborů jsou též dostatečně vyhraněna. Přesto se však pokusím vnést do celé věci svoje stanovisko.

Princip celé věci vůbec není nový. Nový je pouze její rozsah. Již někdy před dvaceti lety potkala moje manželka na Horním náměstí v Olomouci žebrající postavu ženského pohlaví, která ji tvrdila, že má hlad.

Žena, tehdy ještě svobodné, Prahou nezkažené děvče, vzalo milou postavu za křídlo a vleklo ji mírným tahem, kombinovaným s tlakem k nejbližšímu bufáči neboli občerstvovně. Tam se jí pokusila koupit „něco na zub“ a málem dostala do zubů.

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

A toto je zcela běžný a normální postup, který praktikuje, odhaduji, tak 99% tzv. běženců. Tvrdí, že něco potřebují – v tomto případě úkryt před válkou, ale ve skutečnosti chtějí něco zcela jiného. Vysoké platy, to v lepším případě a vysoké sociální dávky, to v tom horším případě, v Německu.

Žádná civilizovaná zem, kromě Německa, nepřijímá utečence či azylanty tímto Hurá – Merkel stylem. Austrálie pro ně vyčlenila jakýsi ostrov a nevpustí je na svou „pevninu“, USA odmítly syrské běžence zcela, Kanada nechce samotné muže a Velká Británie lavíruje, ale bude brát později.

Jen a pouze ta „doširoka otevřené německá náruč“ nalákala ten milion zlatokopů sem do Evropy. Nic jiného to nebylo a mohu si velmi živě představit, jak se po utečeneckých táborech neslo, že „Německo bere“ a jak potom nastal ten „boom“.

Oni ti utečenci či běženci nejsou žádní hlupáci. Musí vycítit, že takováto ptákovina, jako je bezmezné přijímání uprchlíků, nemůže trvat věčně a proto nastal dostih, tak obvyklý při jiných podobných příležitostech.

Na Divokém Západě se takto rozdělovaly pozemky. Šerif seřadil zájemce do řady a na startovní výstřel uchazeči o ranč vyrazili a zabírali si jednotlivé díly. A přesně tak, jen bez toho startovního výstřelu, to letos bylo s tím Německem.

„Mutti Merkel“, matka všech běženců (idealisté by vůbec neměli lézt do politiky) nahradila onen startovní výstřel svým prohlášením a dřív nebo později bude někdo nucen ten „Dostih o Německo“ ukončit, protoež ani Německo není nafukovací.

Myšlenka, že nám imigranti zvýší populaci je naprosto zcestná. Jistěže, muslimové mají podstatně vyšší porodnost. Ne nadarmo někdo řekl: Obsadíme vás dělohami našich žen. A to chceme, o to stojíme? Aby za tři generace zde byla významná muslimská populace?

Taková populace, která si již bude diktovat podmínky:

 1. Mešity
 2. Stravu
 3. Oblékání
 4. Chování
 5. A mnohé další věci spojené s Islámem

To chceme? O to stojíme? Jistěže, naše generace to již nezažije, ale to chceme přenechat našim pravnukům? Opakovat chyby Francie, Belgie, Nizozemska a samozřejmě Švédska a dalších? Já myslím, že nechceme.

A další věc. Nedostatek pracovních sil. Proboha, jaké síly hledáme? Hledáme kvalifikované odborníky, hlavně do strojírenství. A co zde máme: Přehršel a poměrně velkou přehršel nekvalifikovaných a nezaměstnaných českých občanů.

A ti nepracují „protože proto“. A proč nebudou pracovat přistěhovalci?

 1. Budou nekvalifikovaní
 2. Nebudou pořádně umět jazyk
 3. Nebudou mít chuť a potřebu pracovat.

Vzniku ghet prostě nezabráníme. Jakmile počet imigrantů z nějakého etnika překročí kritickou mez, vytvoří gheto. A to zcela přirozeně. Sestěhují se na jednu hromadu a budou dělat potíže.

Někteří národové gheta netvoří, jako například Slováci či Ukrajinci, i když jich u nás žije dost a dost. Zatímco třeba cikáni mají jednoznačnou snahu gheta vytvářet. A proč? Protože v nich mohou, a to velmi hlasitě, společensky žít.

A to samé by to prostě bylo, kdybychom připustili masivní muslimské přistěhovalectví. Zatím nám nehrozí, odlehčuje nás Německo, ale co když Německo řekne: jsme vyprodaní, nikoho neberem.

Co si pak mohou ti běženci říci? Lepší vrabec v hrsti nežli holub na střeše a lepší Česko než nic. Je to díkybohu nepravděpodobné, ale na silnici, v lásce a s běženci je vždy lepší počítat s tou horší variantou.

 

Jiří Hermánek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Nevůli, nechuť a odmítání imigrantů: Přijímám

 • · Edit

  Jsem rozhořčena jak se daří „elitě „světových manipulantů hrát s námi betla. Bohužel většina našich politických zvolenců hraje podle not ne vlastního národa, ale dle „světovládců“,. Cožpak v té politice úplně zcvokli, nebo jim peníze zatemnily mozek.Myslím, že lidí ze zdravým názorem, je daleko více než těch, kteří jsou už totálně zblblí a jdou zaštítěni frázeni a jakoby všeobjímající láskou,ale přitom by klidně připravili peklo vlastnímu národu.Clověk, ale i celý národ by neměl útočit, ale má povinnost se před zlem bránit.

 • Vyhnout se přijímání uprchlíků, ZEJMÉNA muslimských, za každou cenu. Protože dělat ústupky islámu a EU se nám může snadno vymstít. EU nám může kdykoli sem násilně natahat celou armádu muslimských kolonistických dobyvatelů a my se další den probudíme ve Velké Arábii. Rozhodně bych nechtěl žít v islámském státu, ani za mák ne. Už ta muslimská ghetta v západní Evropě jsou státem ve státě, kde kvete islámské právo šária, hotový miniislámský stát. EU=ráj muslimů. Sen o Velké Arábii rozprostírající se po Evropě s prosperujícím islámem se pro muslimy stává každým dnem reálnějším. Nenaštěstí pro nás.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*