Nevěděl jsem, že v Itálii probíhá horký válečný konflikt s muslimy!

Nevěděl jsem, že v Itálii probíhá horký válečný konflikt s muslimy!

Už to vím! Ten byl podle dnešní zprávy agentury AFP totiž zažehnán podpisem „mírového paktu“ mezi italskou vládou a muslimskými organizacemi v Itálii (zastřešujícími 70 % ze cca 2 milionů zdejších muslimů).

Na základě tohoto jakéhosi údajně „mírového paktu“ se tito muslimové prý zřekli použití jakékoli formy násilí v Itálii a zavázali se, že při muslimských bohoslužbách v mešitách budou používat Italštinu!

(Zdroj – zde)

Muslimové modlící se v Itálii (Zdroj - Novinky.cz)
Muslimové modlící se v Itálii (Zdroj – Novinky.cz)

Italská vláda si od tohoto kroku údajně hodně slibuje! Budoucnost Itálie je tímto prý na té nejlepší cestě a na druhou stranu podle „Italské islámské konference“ se takto jedná o „historický krok ke zformování islámu v Itálii – v dnešní době islamofobních předsudků a mýtů, že islámská víra není slučitelná se západní kulturou“!

Šílenství!

Tak především – Jakékoli používání násilí je a musí být nezákonné a nepřípustné i bez nějakých paktů! Tedy ne, že se někdo někde milostivě uvolí a smluvně zaváže, že se něčeho takového „zříká a že násilí nebude nadále používat“! Toto považuje italská vláda za nějaký „úspěch“?! Dovolte, abych se zasmál/vysmál (budu aktuální – „Sorry jako!“)!

Dále – Fascinující také je, že se k něčemu takovému zavázaly muslimské organizace představující jen a pouze 70 % italských muslimů! Takže z toho vyplývá, že nějakých zbývajících 600 tisíc italských muslimů hodlá i nadále v Itálii zřejmě používat násilí v jeho jakékoli formě!? Tak o čem se tady vlastně bavíme? Kde je ten úžasný „úspěch“ italské vlády?

Dále – Závazek muslimů o používání italštiny v Itálii?! No to je opravdu něco naprosto výjimečného a úžasný úspěch! No comment (raději)!

Dále – To všechno má být údajně důkazem toho, jak krásně a mírumilovně se může islám integrovat do západní kultury a jde údajně přímo o „historický krok zformování islámu v západní zemi jako je Itálie“!?

Sním či bdím? Vždyť ve skutečnosti zde jde o naprosto bezprecedentní rezignaci italské vlády na prosazování demokratických práv a svobod a jde jen a pouze o její totální kapitulaci před hrubou invazivní hrozbou násilí a terorismu provozovanou cizí naprosto neslučitelnou muslimskou kulturou a nenávistnou ideologií, které je tímto umožněno se ještě více v zemi „zformovat“ (oni se tím vůbec nijak netají a naopak si to velmi pochvalují) a zcela legálně pak začít cíleně v rámci povinného džihádu likvidovat a nahrazovat původní italskou kulturu, zvyklosti, práva, svobodu a demokracii …… prostě všechno!

Dále – Itálie si tímto slibuje, že se jí údajně budou nadále vyhýbat islámské teroristické útoky džihádistů!? To jako fakt? Něco takového si opravdu podle mě může myslet jenom naprosto bláhový člověk nebo učiněný blázen. Vždyť muslimové používají terorismus i sami mezi sebou!

Co na to všechno říct na závěr?

Nejspíš asi ve stručnosti – Sbohem, Itálie!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Nevěděl jsem, že v Itálii probíhá horký válečný konflikt s muslimy!

  • Toto nepřátelské etnikum ví, že ono pod záštitou jejich fanatického a hrůzného náboženství mohou lhát jak se jim zachce a nejenom lhát,. ale i zabíjet a konat pomstu na těch, kdo nejsou jejich vyznání. Jinak se mi líbí výrok, že slimáky musíme mít pod botou, jinak nám skočí po krku.. A proto se divím všem , kteří ukazují svou slabost a slimákům slouží. Největší hnus je, že většinou slouží pro prachy t.j. advokáti a neziskovky.

  • Aby se mohlo Islamu a jeho ideologii (ano, neni to jenom nabozenstvi) vzdorovat a byt imunni, musite si precist Koran. To vetsina lidi nepovazuje za nezbytne a nemuze se proto chranit a sve mysleni zmenit. Nedelaji to hlavne politici, kteri by ten smer lidem meli ukazat. Pro tohle jsme si je zvolili. A tak se vec nechava az do konfliktu, ktere budou pro vsechny nicive. Islam je ideologie stejne tak nebezpecna jako fasismus a nacionalismus. Tito jsou uz davno zakazane, Islam ale ne. Je to zamerne. Po pohadce o zarne budoucnosti v komunismu potrebuji vladci neco, co lidi zrovna tak vystrasi a zmasakruje jako komunismus. A to je ted Islam. Proto ta organizovana invaze do Evropy, proto ty clanky v novinach o jejich neskodnosti.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*