Neuvěříte, kolik peněz utratila EU na desetiletý „zelený projekt“, který nedosáhl NIČEHO!

Neuvěříte, kolik peněz utratila EU na desetiletý „zelený projekt“, který nedosáhl NIČEHO!

Všichni víme, že Evropská unie je jednou z největších dojných krav, které se kdy vyskytovaly, avšak tento nejnovější příběh o finančním mrhání v Bruselu by měl spustit slzy i u těch nejtvrdších euroskeptiků.          

Nyní se ukázalo, že desetiletý „zelený projekt“ na snížení emisí uhlíku dosáhl NULOVÝCH VÝSLEDKŮ a stál neuvěřitelných 520 miliónů liber (asi 15 028 000 000 Kč).

Za takové peníze by se dali koupit třeba fotbaloví hráči Messi, Neymar a Suarez a umístit je do nějakého evropského muzea sportu.

Podle zprávy deníku Express:Eurokrati vyhodili hotovost daňových poplatníků ve výši 520 miliónů liber na desetiletý zelený projekt zaměřený na snižování emisí uhlíku, který měl naprosto nulové výsledky.

Šetření odhalilo, že Brusel utratil kolosální částku hotovosti na vybudování podzemních zásobníků pro emise CO2 – ale žádná taková zařízení nebyla nikdy postavena.

Tento týden architekt schématu, bývalý poslanec Evropského parlamentu připustil, že to bylo proto, že úředníci zfušovali své předpovědi o environmentálních nákladech, jimž podniky čelí.

Šokující zjištění, které odhalila webová stránka EUobserver, bude ještě více tlačit na šéfy EU, kteří již kvůli Brexitu čelí větší kontrole svých výdajů.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*