Neúspěšný žadatel o azyl u soudu za znásilnění devítileté dívky

Neúspěšný žadatel o azyl u soudu za znásilnění devítileté dívky

Neúspěšný 27letý africký žadatel o azyl z Nigeru, západní Afriky, stanul před německým soudem a byl obviněn ze znásilnění devítileté dívky.

Africký migrant Seydou N. je obviněn z brutálního znásilnění devítileté dívky ze začátku letošního roku v přírodní rezervaci Elbwiesen v Dessau-Roßlau, když se k dívce přiblížil na svém kole, informoval německý časopis Bild.Podle žalobkyně Julie Legnerové, „dívka přijela na místo se svým plyšovým medvídkem pod paží, aby si s ním hrál na louce.“

Legnerová dodala, že jí migrant údajně minul na svém kole a poté se vrátil, aby si s ní promluvil, Řekl jí: „Krásné dítě, krásné dítě.“ Když dotyčná řekla, aby jí nechal na pokoji, stáhl jí na zem. Olízl její tvář a vyhrožoval: „Zabiju tě, zatímco křičela a bojovala“.

„Obžalovaný pak měl s dítětem pohlavní styk. Se svými 28 kilogramy neměla šanci proti dospělému, který váží 80 kilogramů, “dodala Legnerová.

Muž dříve požádal o udělení azylového statusu v Německu, ale prokuratura konstatovala, že jeho žádost vypršela týden po útoku.

Po jeho zatčení policie také objevila v jeho batohu motýlkový nůž, což také vedlo k obvinění z nezákonného držení zbraně spolu se znásilněním nezletilé.

Advokát oběti uvedl, že incident tuto mladou dívku drasticky změnil a prohlásil, že nyní trpí vážnou úzkostí, poruchami spánku a výkyvy nálady a neopováží se opustit sama svůj domov.

Jde o poslední případ, kdy migrant znásilnil mladou nezletilou dívku v Německu. Začátkem tohoto roku byl irácký migrant Ali Bashar odsouzen za znásilnění a vraždu čtrnáctileté židovské dívky Susany Feldmanové, ale oznámil, že se proti rozhodnutí odvolá.

Přestože se v německých médiích objevuje mnoho případů, kdy migranti znásilnili nezletilé dívky, úředníci v okrese v severním Německu byli začátkem tohoto roku obviněni z toho, že tajili sexuální zneužívání dětí, aby „nevyvolávali předsudky“.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*