Neúspěšný žadatel o azyl na útěku poté, co údajně zabil svou dvouletou dceru

Neúspěšný žadatel o azyl na útěku poté, co údajně zabil svou dvouletou dceru

Hamburská policie v současné době hledá 33letého neúspěšného žadatele o azyl, který je podezřelý z vraždy své dvouleté dcery.   

Hamburská policie objevila tělo dvouleté dívky na začátku tohoto týdne, když odpověděla na výzvu manželky, která tvrdila, že jí muž vyhrožuje. Když policie dorazila na jejich společnou ubytovnu v okrese Neugraben-Fischbek, zjistila, že je batole mrtvé a má vážné zranění na krku, informoval Berliner Morgenpost.  

Neúspěšný žadatel o azyl uprchl před příjezdem policie a matka byla v šoku odvezena do místní nemocnice spolu s jejím synem.

Mluvčí úřadu pro zahraniční osoby řekl tisku, že muž přišel do Německa v roce 2011 jako žadatel o azyl z Pákistánu. Jeho žádost o azyl byla zamítnuta počátkem roku 2012 a muž měl být deportován v létě toho roku, ale místo toho byl zařazen pod status „tolerován“.33letý se později setkal s manželkou a oženil se na základě islámského práva. Úřady nechtějí komentovat, proč muž nebyl deportován do země, i když jeho žádost byla zamítnuta před pěti lety.

Policie v Hamburku již tuto rodinu znala, protože byla zavolána k více než jednomu případu domácího násilí, podle mluvčího policie.

Byla zde dva samostatná obvinění, že bylo dítě tímto člověkem ohroženo, ale oba případy byly odloženy kvůli nedostatku důkazů.

Není to poprvé, kdy byl žadatel o azyl obviněn ze zabití dítěte. Začátkem letošního roku 41letý afghánský žadatel o azyl v Bavorsku ubodal k smrti 5leté dítě, než byl zastřelen policií.

Žadatel o azyl se předtím pokoušel zabít svou bývalou manželku a bratrance tím, že zapálil jejich ubytovnu a později konvertoval ke křesťanství – obvyklý krok migrantů, kteří se chtějí vyhnout deportaci do zemí, kde je opuštění islámu trestáno smrtí.

Ve Švédsku byli dva syrští žadatelé o azyl obviněni ze zabití pětiměsíčního dítěte, ale vzhledem k tomu, že státní zástupci nemohli rozhodnout, který z nich dítě zabil, oba byli nejen propuštěni, ale dostali asi 400. 000 korun jako kompenzaci.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*