Neurozbraně, neurověda a “manipulace mozkového okruhu:” Uvnitř příběhu Obamoveho projektu pro ovládání mysli

Neurozbraně, neurověda a “manipulace mozkového okruhu:” Uvnitř příběhu Obamoveho projektu pro ovládání mysli

mozek

V září 2013 vydal Americký institut zdraví (NIH) zprávu s názvem “Předběžná zpráva: Výzkum mozku přes Pokročilé inovativní neurotechnologie (BRAIN).” Zpráva extenzivně přezkoumala mozkový projekt prezidenta Obamy, který zmiňuje potřebu vyvinout elektromagnetickou modulaci jako novou technologii pro manipulaci mozkového okruhu. Mezitím, víkendové vydání Guardianu vydalo článek, ve kterém vysvětluje, že léky na mozek budou nejspíš nahrazeny manipulací mozkového okruhu; tohle je velká změna od výzkumu léků po výzkum okruhu, který je teď těžce financován a spouští se.

“Nové technologie jako optogenika naznačují, že je možná dokonce i lepší kontrola mozkových okruhů.” poukázalave článku Vaughan Bellová, klinická psycholožka a researcher Institutu psychiatriie Královké vysoké školy v Londýně.

“Zatímco hluboká mozková stimulace zahrnuje stimulaci mozku elektrickými proudy, optogenika zahrnuje vpichování neuronů s benigním virem, který obsahuje genetickou informaci pro protony citlivé na světlo. Mozkové buňky se pak stanou samy citivými na světlo a jejich aktivita může být ovládána milisekundovými záblesky světla poslané přes vložená optická vlákna. Až do teď to bylo demonstrováno na zvířatech, jsou zde ale velké naděje, že to může vést k precizně ovládaným léčbám lidí, které se zaměří jen na pečlivě vybrané mozkové okruhy.” vysvětlila.

Předběžná zpráva NIH na druhou stranu zdůraznila, že “přímým aktivováním a zpomalováním populace neuronů nerověda postupuje z pozorování k příčině a je toho možné ještě víc. K možné obrovské potenciální manipulaci okruhu ve zvířatech a lidech by měla být vytvořena nová generace nástrojů pro optogeniku, farmakogenotiku a biochemickou a elektromagentickou modulaci. Zdůraznění by mělo být kladeno na dosažení modulace okruhů ve vzorích, které imitují běžnou aktivitu.”

Hrozba je opravdová. Předběžná zpráva NIH je dalším z mnoha náznaků, že mozková technologie pro neurozbraně je vědecky možná. Někteří navíc říkají, že takové technologie byly využity systematicky proti vybraným lidem v různých jurisdikcích. Spousta definicí jistých procedur a praktik musí být přezkoumána kvůli možným dírám v zákonech, které opravdové zločince nechávají takové aktivity páchat.

http://www.globalresearch.ca/neuroweapons-neuroscience-and-brain-circuit-manipulation-inside-story-of-obamas-mind-control-project/5353451

vyšlo na : wertyzreport.com

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Podvod projektu Apollo

Podvod projektu Apollo

Stejně jako 11.září 2001, ponziho schéma mezinárodního finančního systému ( hlavně rezervní světové měny USD…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*