Netočte to! Kolonizátor z USA zakázal Seznamu točit konvoj v ČR. A ticho po pěšině…

Netočte to! Kolonizátor z USA zakázal Seznamu točit konvoj v ČR. A ticho po pěšině…

Během průjezdu amerického konvoje ČR bylo Seznamu na veřejném prostranství US vojákem prakticky zakázáno točit. Kolonizátoři, pardon partneři, vystrkují růžky? A této arogance si nikdo nevšiml? Udělat to Maďar (nedej bože Rus)?

Po několikáté si říkám, kde jsou všichni ti bojovníci a bojovnice, kteří mají plnou pusu svobody médií, Kalouskové, Němcové, kolegové z branže – zejména Bakalovi úderníci a soudruzi ze státní ČT, kteří tak brojí proti napadání novinářů, případně proti útlaku novinářů (viz vzkříšení Babčenka, ne už tak uvěznění britského nezávislého „zpravodaje“ Robinsona)… Kde je Kundra (jinak BISkou označený jako lhář), Fendrych nebo Wollner?

Co se stalo? Zjednodušeně řečeno, americký voják, se zbraní v ruce (což je pochopitelné, je to voják) na několikáté zakázal reportérce Seznamu natáčet americký konvoj na veřejném prostranství České republiky, svého vazala z východu. Podívat se na celý několikaminutový záznam se ostatně můžete zde: Netočte to! Americkému vojákovi se nelíbilo, že kamera točí konvoj projíždějící Českem.Redaktorka s kameramanem je na začátku asi deset metrů za konvojem stojícím na veřejném prostranství v Náchodě. Když přijde americký voják a říká jí, aby šli o kus dál…

„Bohužel, američtí vojáci nám tady teďka zakázali natáčet. Důvod voják neuvedl,“ říká redaktorka.

Redaktorka s kameramanem se postupně vzdaluje, ale jakmile si voják všimne, že ho a konvoj natáčí opět gestikuluje a jde opět vyhubovat redaktorům.. Ti se postupně stále vzdalují

Redaktorka v průběhu sama uvádí, že: „Tento konvoj má 230 vozů a zhruba 700 vojáků, kteří dneska nejsou moc přátelští.“

„Oh, that way!“ volá v pozadí voják, kterému už vadí jen otočení kamery směrem k němu, byť už se redakce seznamu vzdálila tipuju na necelých sto metrů.

„Jelikož bohužel nemůžeme s americkými vojáky hovořit, nemůžeme u nich natáčet, tak pro tuto chvíli je to ode mě z Náchoda všechno.“

Zajímavé je, že prakticky žádné významné médium na toto arogantní jednání amerického vojáka na území cizího státu (našeho) nepoukázalo… Zřejmě se to nehodí, EUatlantické České televizi z EU určeným pohledem zejména, do obrazu našich chrabrých partnerů a ochránců z USA. Jakápak svoboda médií na území ČR, když se jedná o velkého bratra, co?

 

(Americký vojenský konvoj v Česku / zdroj foto: Lidovky.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Netočte to! Kolonizátor z USA zakázal Seznamu točit konvoj v ČR. A ticho po pěšině…

 • Vojaci USA zakazali na nasem uzemi nasim lidem z medii tocit reportaz o presunu kolon obrnencu na ruske hranice! Neslychane, neskutecne!
  Je to dukaz, ze jsme kolonii USA, nemuzeme delat ve sve zemi co uzname za vhodne a pro nas dulezite. Nemame svobodu, nemame demokracii uz dlouho. Kde jsou vsichni ti smejdi v mediich co neustale plivaji na Rusko? Tohle je nestve?
  Prolhana a zmanipulovana media nam dulezite veci zamlcuji, nesmeji o nich psat. Naopak podporuji stvave kampane a fobii ke vsem statum, ktere se nechteji stat kolonii USA!!!
  Priklad u nas: V Praze na Petrine pred nosem Prazanu stavi US ambasada na zahrade bunker a v bezprostredni blizkosti rozhleddny se postavila betonova budova, ktera se tam vubec nehodi. Zadne slovo o tom v mediich. Kolemjdouci jsou rozhorceni, co se u nas deje v utajeni!!!
  Presuny techniky pres nase uzemi musi lidem zustat utajene. Lide se nesmeji dozvedet, ze za jejich zady se s pomoci nasich politiku a vlady pripravuje 3. svetova valka. Nekonecne kolony srotu se presunuji na ruskou hranici a zaroven sili protiruska hysterie medii, ovladanych US mainstreamem. Protoze komunikace nejsou pro vahu techto stale tezsich obrnencu zpusobile, zacina se jednat o zesilovani mostu a komunikaci!!! Obcane budou pak postaveni pred hotovou vec. Ve 4 % na zbrojeni v NATO bude obsazena i castka na jejich bezplatne zpopelneni.
  Lidi, okamzite ven ze zlocinecke NATO pod velenim US Army. Stahnout nase jednotky z Baltu pod velenim Bundeswehru! Jsme znovu protektoratem Nemecka, ktere je ale od valky kolonii USA, okupovanou US Army!

 • Kdyby na tom šrotu bylo něco tajného, jel by zaplachtovaný na vagonech. Chápu, že vojáci byli nervozní z těch poruch, které během přesunu měli. Chtějí prezentovat vojenskou techniku tak, aby jí například Ukrajina nakupovala. Ale kdyby se o ní psala pravda, kšefty by nebyly.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*