Netahejme si do Česka západní sexuální exhibicionimus…

Netahejme si do Česka západní sexuální exhibicionimus…

Nedělá mi vůbec radost, že píši tento článek. Celý svůj život jsem byl všeobecně tolerantní a pokládal jsem se za mlada za liberála. Jenomže hranice liberalismu se mění. Dnes liberál podporuje extrémy v politice i životě, je nesmiřitelný a netolerantní k těm, kdo jsou přesvědčeni, že už je překročena červená čára.

Nechám nyní stranou západní politický liberalismus, který je často násilí samo, protože se musím dotknout čehosi, co by intimnější mělo zůstat, ale dělá se z toho nevkusná show před kamerami.

Půjdu in medias res. Mám dvě dcery. Jedna nekojila, druhá naopak ze zásady kojí. Nechme tu prvou (byly tam zdravotní problémy).Zrovna tuto uplynulou neděli jsme slavili narozeniny mých vnoučat té druhé dcery, včetně malého mužského potomka tříměsíčního Jakuba. Bude jednou skvělý. Zjevně má inteligentní tvář po mně. Když mladší dcera jde kojit, odchází do jiného pokoje a je to vkusné pro ní i pro nás.

Aby nevznikl dojem, že jsem hystericky prudentní, tak samozřejmě čas od času při převlíkání, doma i u moře se navzájem vidíme. A smál jsem se tomu, kdy má nejstarší a milovaná vnučka- tedy nikoliv od té dosud jmenované dcery, ale od té starší, která převážně žije v Liverpoolu, ale jednou za měsíc jí máme mezi sebou konstatovala: Dědečku, ty máš menšího pindíka než Andrew (seriózní přítel mé dcery, který se o obě stará. Nezkoumal jsem pindíka potencionálního manžela mé dcery a beru na vědomí, že ho má asi většího. Zkoumání těchto detailů se zejména u moře při převlíkání nedá zabránit. Vnučku miluji a hold je zřejmě pravdomluvná.

Píši to pro to, abych ukázal, že jsou hranice přiměřené normality.

Ale pak už přichází jen nenormalita.

Může nahodile nastat situace, kdy křičící dítě si vyžádá uklidnění na veřejnosti kojením. Když ta matka to v rámci nezbytných podmínek udělá s maximální snahou o nevzbuzení pozornosti a je dokonce na ní vidět, že z toho radost nemá, berme to. Když ovšem následně zcela úmyslně gang exhibujících matek, které svými prsisky chtějí ostře vyprovokovat a samozřejmě i pohoršit veřejné prostředí, jdou kojit do veřejného prostředí například do banky, kde sice nepochybně se to může líbit některým slintajícím starcům, kteří jsou už jinak až do konce života bez nároku na takovou podívanou, ale na druhé straně řekněme 45 % přítomných je to nepříjemné až nevkusné jde, s ohledem na počátečný úmysl vyprovokovat veřejnost pro mnohé pohoršlivým jednáním i o trestný čin výtržnictví.

Když jsem v nadpise uvedl západní exhibicionismus, vzpomněl jsem si na desetitisícové zástupy Američanek, které pochodovaly s modely otevřených poševních otvorů v lidské velikosti od hlavy až k patě ulicemi Washingtonu na protest proti zvolení Donalda Trumpa. Odpudivé. V malém provedení fajn, milé, tom giga provedení a hlavně s tou neerotickou propagací – odpudivé. Chtěli mu vyčítat, že neuznává ženy. Roztomilé. Ale nebyla by to USA, která by tuším za rok obrátila o 180 stupňů a hystericky přijala davovou akci Me too, která obviňovala vetché starce, že se jich kdysi před třiceti lety dotkli na 7 sekund na koleni. Nyní to přešlo dál a to co každý věděl, že Michael Jackson hold má rád děti, respektive chlapce a co nevadilo 25 let, náhle je totální hrůzou.

Napřed zdůrazním, že snad nejsem úplně idiot. A nejsem ani Pence (viceprezident USA, který dostal šok, že bude muset sedět vedle předsedkyně Sněmovny reprezentantů Pelsiové a že to nevydrží, protože v životě vedle žádné jiné ženy než své manželky neseděl a prosil Trumpa, děvkaře a kurevníka, který ho nazval tuším bláznem (mimochodem může mi ODS a ostatní naše pravicové strany vysvětlit, proč s mám respektovat Američany? Jako celek jsou úchylní. Buď dávají doutník do přirození své stážistky jako Clinton, což je nechutné a nebo se bojí sednout vedle přestárlé sedmdesátileté babizny Pelosiové, protože nikdy neseděl vedle ženské, která nebyla jeho ženou. A to je viceprezident USA. No taky říká kravinu za kravinou…

Bude mnoho důvodů, že Západ padne. Pád říše římské byl dán nejen dekadentní sexuální revolucí každý s každým a na jakýkoliv způsob, ale mimochodem i tolerancí k příchodu desetitisíců barbarů. Liberální a zhýčkaná Amerika už v tom jede a jede v tom i liberální a zhýčkaná západní Evropa.

Začněme ofenzivně bránit střední Evropu od severu k jihu.

Nemůžeme prohrát.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Netahejme si do Česka západní sexuální exhibicionimus…

  • Co je matka kojící na veřejnosti? Je to rozmazlený jedinec, který pohrdá tím, co si o něm lidi myslí. Je to rozmazlený jedinec, který si myslí, že Svět tu je pro něj. Jsou to lidé, kteří rádi dávají najevo, že jsou zvyklí být středem pozornosti, že jejich rodiče jim dali vše, stačilo zabrečet.
    Boží mlýny melou pomalu a jistě a taková matka si vychová ze svého děcka pomstu pro sobe sama.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*