Neprofesionalita a neschopnost Sobotky nahrává Babišovi!

Neprofesionalita a neschopnost Sobotky nahrává Babišovi!

Bohuslav Sobotka a jeho našeptávači v čele se Špidlou dělají v poslední době všechno proto, aby Andrej Babiš se svým hnutím vyhrál blížící se volby s obrovským náskokem.

Podat demisi půl roku před řádnými volbami je neskutečný amaterismus, který hraničí s psychickou nemocí. Jsem přesvědčen o tom, že v tomto případě nejde o počínání ministra financí a všech jeho kauz, ale o vnitřní boj v sociální demokracii, která se navenek tváří jako konsolidovaná politická strana, ale uvnitř je to svrab a neštovice.

Na začátku funkčního období muselo být všem sociálním demokratům jasné, co je Andrej Babiš zač. Není přeci možné, aby si ČSSD před podepsáním koaliční smlouvy podrobně nezjistila, s kým má tu čest a tak jsem přesvědčen, že o panu Babišovi věděli úplně všechno. Na konci roku 2013 jim s vidinou vládnutí a politické moci Babiš nevadil. Zlom nastal po krajských volbách a následně všemi volebními preferencemi, které pro socany znamenají to, že by mohli mít v podzimních volbách vůbec nejhorší výsledek za posledních několik let.To se samozřejmě špičkám sociální demokracie nelíbí a i přes to, že se stal opět nedávno Bohuslav Sobotka jejím předsedou, sestavování kandidátek hodně napovědělo. Boj o volitelná místa byl tvrdý a u veřejnosti se zřejmě nesetkal s velkým úspěchem, jelikož preference stále padají. Bylo proto nutné hodit díl viny na někoho jiného a tak to „odnesl“ Babiš.

Ano ten Babiš, který má samozřejmě máslo na hlavě pro svůj neskutečný střet zájmů a pro jehož všechny kauzy by byl v jiné zemi dávno z vlády odejit. Je až s podivem, že mohl všechny kauzy ustát a v současné době je na tom s podporou voličů z důvodu neuvážených kroků Bohuslava Sobotky a jeho našeptávačů stále lépe a lépe. Neexistuje jediné médium, které by o panu Babišovi nepsalo a mediální prostor jemu samotnému pro jeho vyjádření je vodou na jeho mlýn. Nechci být zlým prorokem, ale něco mi našeptává, že neprofesionalita a neschopnost Sobotky i celé ČSSD dělá naneštěstí všechno proto, aby byl Andrej Babiš ještě o hodně silnější než doposud.

Všechno je to pouze jedno velké politické divadlo mocných, kteří využívají svého postavení k politickému boji na úkor občanů České republiky.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Neprofesionalita a neschopnost Sobotky nahrává Babišovi!

  • Sobotka nejprve složitě zdůvodnil, proč neodvolá Babiše a raději podá demisi sám. Následně místo demise přišel na hrad asi něčím vydírat Zemana. Je logické, že Zeman musí počkat, zda si odvolání Babiše Sobotka také nerozmyslí. Proto je lepší s odvoláním počkat, až se vrátí z Číny.
    Před odvoláním Babiše se měla sejít koaliční rada. Vypovědět koaliční smlouvu tím, že jí Sobotka hrubě poruší, je velmi nezvyklé. Sobotka tím velice komplikuje koaliční potenciál po volbách. Kdyby se proti veškerému zdravému rozumu ještě dostal do PSP, byl by vnímán jako nespolehlivý koaliční partner.

  • Až se budou voliči rozhodovat podle svého rozumu a ne podle kampaní, nebudou u moci takoví lidé, jako je Sobotka nebo Babiš.
    Sobotka se lekl toho, že kdyby podal demisi včera, stihly by se předčasné volby v červnu. To by byl jeho konec. Proto natahuje čas, aby byly volby až na podzim. Doufá, že odstraní Babiše z MF a že přes toto ministerstvo vyrobí na Babiše trestní kauzy a před volbami ho dá zavřít. Stejným způsobem v 90. letech dávali stranou třeba Sládka.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*