Nepřátelé Turecka

Nepřátelé Turecka

V předešlých dnech opakovaně prezident země jednoho z členů NATO, to jest prezident Turecka Recep Tayyip Erdogan, označil tři největší politické strany dalšího člena NATO za nepřítele …. a NATO mlčí, jako kdyby se nic nedělo…

Útoky Erdogana a jeho vlády na všechny struktury SRN nemá konec.

V minulých týdnech jsme se dověděli, že víc než 600 německých společností včetně světoznámé automobilové značky Mercedes, se nachází na tureckém statním seznamu podporovatelů terorismu. Pak jsme slyšeli z úst Erdogana, že někteří nejvyšší ústavní činitelé Německa jsou nacisté, nyní už je přímo označil za nepřítele Turecka.

Ano, slyšeli jste správně vyjádření Erdogana – CDU, SPD a Die Grünen jsou nepřátelé Turecka! A co další politická strana – Die Linken? Ti už byli přece dávno Tureckem označeni přímo za podporovatele terorismu! Takže zůstávají jen FDP (Liberálové) a je téměř jisté, že Erdogan v návalu vzteku na ně jednoduše zapomněl, a ne že by je chtěl ušetřit.

Vztek vůdce tureckého Sultána se tím nezastavil, vyzval své Turky v Německu, aby nedali své hlasy těmto politickým stranám, což je údajně dle mezinárodních zákonů vměšování do vnitřních záležitostí země – a to ne nějaké nepřátelské země, ale vměšování se do vnitřních záležitostí země, která je členem stejného vojenského paktu jako Turecko .Klade se oprávněná otázka, odkud bere Erdogan tolik odvahy nadávat, osočovat, vyhrožovat, vydírat, označit světoznámé značky Německa za podporovatele terorismu, dokonce se vměšovat do vnitřních záležitostí tak významné země a tak silné země, jako je Německo? A přesto se stále nic neděje.

Erdogan totiž moc dobře ví, že mu stačí, aby spolupracovalo jen pár podniků Německa, a může si dělat, co chce.

A dle všeho právě proto ve stejných dnech, kdy vypustil nehorázným způsobem svůj vztek na ústavní představitele a na tři největší politické strany, co prezentují národ v největším zákonodárném sboru, to jest v Bundestagu, nechal Erdogan vyhrát německému Siemensu miliardový byznys s větrnými elektrárnami v Turecku, ta spolupráce jen v tomto odvětví energetiky má dle zpráv trvat nejméně 30 let! Každý ví, že bez souhlasu Erdogana nikdy nikdo nemá v Turecku šanci vyhrát podobný gigantický tendr, i kdyby dal ze všech uchazečů úplně nejvyšší cenu. Je snad překvapující, že z 8 uchazečů toho miliardového tendru (miliardový v USD), byli čtyři uchazeči německé firmy? Země, která se stala terčem těch nejnehoráznějších urážek a pokusů o vydírání s uprchlickou vlnou od Erdogana? 4 z 8 firem jsou německé, tj., jsou ze země, odkud je nejméně devět občanů, co jsou dnes protiprávně v Turecku drženi v kriminále a jsou vystaveni nelidskému zacházení, nejznámější německé sdělovací prostředky je označují za “rukojmí”!

Myslím si, že to byl právě někdo ze Siemensu, který nedávno na dotaz o Turecku sdělil: “jsme tam víc než 150 let a budeme tam dal”… Ano, je to pravda, Siemens je tam v těch končinách víc než 150 let a dle všeho tam také zůstane. Siemens tam byl i v době genocidy Arménů, to jest genocidy křesťanů na pokyn islámského Chalífy a jeho armády, kdy byly údajně telegrafy Siemensu použité islámským sultanátem i k lepší koordinaci genocidy křesťanských Arménů ….

Telegrafická sít osmanské říše
Telegrafická sít osmanské říše

Siemens dle wikipedie měl jednu ze svých továren přímo “uvnitř na uzavřeném území koncentračního a vyhlazovacího tábora Osvětim II. Březinka(Birkenau)”.

“Tovarna” Siemensu v Auschwitz

Erdogan dle všeho ví, že pokud dá kousek koláče těm skutečně mocným, může nadávat “nejvyšším ústavním činitelům” nejvýznamnější země evropského kontinentu jak chce a nemůže se mu vůbec nic stát !

Naivně jsem si myslel, že i kapitál se z dějin poučil a aspoň nenechá pošlapávat svým vlastním ústavním činitelům svého vlastního civilizovaného národa sebeúctu! Nedávno řekl německý prezident, že právě již kvůli sebeúctě si nesmí Německo toto již dát od Erdogana líbit a to ještě ani netušil, že Erdogan označí politické strany (včetně jeho vlastní strany SPD), co tvoří páteř německé demokracie, za nepřátele a že ve stejné době světový gigant, jako je Siemens se svým konsorciem ucházel o giganticky projekt s Tureckem.

Sebeúcta! Jaký má vlastně v Německém politickém soukolí tento pojem po těchto projektů – kontraktů – německých firem s Erdoganovým sultanátem význam?Letos tomu bylo už 150 let co velikán zrovna Německa Karel Marx napsal svůj Das Kapital….
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*