Nepokoje v Chicagu : Žena křičí „Nemůžu dýchat“, zatímco rabuje luxusní obchod s oblečením

Nepokoje v Chicagu : Žena křičí „Nemůžu dýchat“, zatímco rabuje luxusní obchod s oblečením

Video z nedávných nepokojů v Chicagu ukazuje, jak žena živě streamuje video o rabování obchodu s luxusním oblečením, zatímco křičí: „Nemůžu dýchat!“

Nepokoje začaly poté, co byl ozbrojený muž zraněn při přestřelce s policií v Englewoodu.To podnítilo stovky lupičů v autech, aby vnikli do chicagských luxusních obchodů a později zaútočili na policii.

Jeden klip ukazuje černou ženu, která prochází luxusním obchodním domem a stěžuje si, jak nemůže ukrást některé položky, protože jsou upevněny na místě za pomocí bezpečnostních prostředků.

„Nevím, kde ty zkurv… klíče jsou!“ Křičí žena, zatímco prohledává zásuvky a pokouší se je najít.

„Uvidím, píše tady Valentino, píše tady Dolce a Gabbana?“ zeptala se, když začala procházet obchodem, než vykřikla: „Nemohu dýchat!“

Poté se pokusí najít nůžky, aby odříznula bezpečnostní pojistky, než požádá o pomoc jiného lupiče.

Prohlášení „Nemohu dýchat“, které vyslovil George Floyd, se v posledních dvou měsících stalo sloganem nepokojů a protestů Black Lives Matter.

Skutečnost, že lupiči používají tento slogan, aby kradli značkové zboží, ukazuje, jak je pro mnoho lidí BLM pouhou zástěrkou kriminality a nemá nic společného se „spravedlností“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Nepokoje v Chicagu : Žena křičí „Nemůžu dýchat“, zatímco rabuje luxusní obchod s oblečením

  • USA je národní koníček rabovani černochů ať se děje co koliv,. Černoši rabuji když je tornádo, povodně, požár a teď demonstrace oni si vždy najdou důvod bez peněz nakupovat !!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*