Neomarxističtí aktivisté chtějí zrušit americkou hymnu, je prý rasistická

Neomarxističtí aktivisté chtějí zrušit americkou hymnu, je prý rasistická

Jen další důkaz toho, že těmto fanatickým křiklounům za práva menšin již není naprosto nic „svaté“, snad kromě jejich zvrhlé ideologie, mající za cíl zničit všechno tradiční ve stylu čínské kulturní revoluce.

Cituji:

Za zrušení aktuální americké státní hymny bojuje kalifornská pobočka organizace National Association for the Advancement of Colored People (NACCP), která se zaměřuje na obranu práv Afroameričanů. „Ta píseň je špatná. Nikdy jsme si ji neměli zvolit jako hymnu. Neměli jsme ji až do roku 1931. Myslím si, že se nic nestane, pokud se jí zase zbavíme,“ sdělila prezidentka kalifornské NACCP Alice Huffmanová stanici CBS.

https://zpravy.idnes.cz/americka-hymna-aktiviste-afroamericane-zruseni-smrt-otroci-rasismus-1kj-/zahranicni.aspx?c=A171109_100225_zahranicni_ert

Ani KSČ v 50tých letech si netroufla volat po zrušení či změně naší tehdejší československé hymny, i ti, přestože se v té době děla spousta daleko závažnějších zlořádů, takhle daleko si zajít nedovolili, na rozdíl od „komunistů“ novodobých, kteří jsou ve svém ideologickém fanatizmu často mnohem horší, než byli komunisté původní. Jsem přesvědčen, že kdyby tihle extremisté definitivně převzali moc, zase bychom tu měli politické vězně, třeba za kritiku sexuálních menšin, za nápisy typu „Je OK být bílej“, za poslech stanic typu Russia today či za rozšiřování textů Martina Konvičky či Thilo Sarazina.

Tihle lidé si nezaslouží „lepší“ označení, než levicoví fašisté, jejich arogance a sektářský fanatizmus si příliš nezadá s fanatizmem členů NSDAP či VKSB (Všesvazová komunistická strana bolševiků).
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Neomarxističtí aktivisté chtějí zrušit americkou hymnu, je prý rasistická

  • Dnes v novinach stoji: Putin zrejme Trumpem manipuluje, rikaji tajne sluzby USA. (Trump pri navsteve Ciny).
    Je to potvrzeni, ze tajne sluzby jsou hlidacim psem Trumpa a maji za ukol ho dehonestovat, odstranit ho z uradu. Jsou nastrojem paranoidnich psychopatu, ktere vytvareji ruskou hrozbu a delaji z Putina padoucha, aby donutili svet k novemu zbrojeni a zajistili tak zisky zbrojarum a bankam. Tyto sily neustale provokuji Rusko a tlaci svet do svetove valky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*