Neomarxisté potřebují rasisty, aby mohli ospravedlnit udávání spolužáků a podobné praktiky

Neomarxisté potřebují rasisty, aby mohli ospravedlnit udávání spolužáků a podobné praktiky

Děcka blbnuli ve škole, zdravili se římským pozdravem, podobným tomu nacistickému…, zkrátka asi jako když parta opilců z blbosti zazpívá cestou z hospody internacionálu…, spolužačka je udala a dostala za to 2000 euro!

Informoval o tom německý magazín Focus.de.

„Urážení oběti holocaustu je opravdu nechutné, ale je otázkou jestli je správné řešit takovou situaci motivováním spolužáku k nahlašování provinilců úřadům za finanční odměnu. Vždyť jde ještě o děti a je potřeba spíše výchovný zásah než násilnou perzekuci a vychvalování udavače a motivování děti k vzájemnému udávání za peněžní odměnu …“

Multikulti v akci: V Německu udělují peněžní odměny dětem jenž udají své spolužákyNaprosto přesně vystiženo. Za mých školáckých let byla velmi populární počítačová „střílečka“ Wolf3d, jejíž úvodní melodií byla vzhledem k tematickému zasazení hry nacistická píseň Horst Wessel Lied. Ale co, v deseti letech…, tehdy jsme ani neměli šajnu, o co šlo, kolikrát jsem si tu melodii tehdy pohvizdoval nebo ji brnkal na piáno, byla to pro mě zkrátka pěkná melodie ze super počítačové hry, žádná podpora nacizmu, když jsem ani neměl potuchy, jakou úlohu ta píseň kdysi hrála.

Naštěstí, v té době u nás ještě neomarxisté neřádili a neprosazovali stalinské udavačské metody jako dnes, i když zatím poněkud mírněji než u našich západních sousedů…, navíc, mnoho učitelů a vychovatelů na tom bylo zřejmě podobně, také danou melodii neznali…, takže to bez problémů prošlo a o tom, že šlo o „nacistickou hymnu“ jsem se dozvěděl až mnohem mnohem později z nějakého rozhlasového či televizního pořadu o 2. Světové válce.

A teď si představte, že by se našla nějaká „angažovaná bonzačka“, která by to nahlásila jako propagaci neonacizmu a já s dalšími spolužáky bych naprosto bezdůvodně zchytal třeba dvojku z chování a cejch „fašouna“. Myslíte, že by to ze mě udělalo přesvědčeného „sluníčkáře“? Já myslím, že ne, naopak bych zahořkl a vinou následného sociálního vyloučení z kolektivu co by „ošklivého rasisty“ bych musel hledat kamarády mezi opravdovými malými extremisty, řečeno s nadsázkou.

Jenže ono je to daleko horší: jakmile se podobné metody typu udávání spolužáků, demolování klubů, kde má vystoupit třeba skupina Ortel, volání po zákazu vstupu do restaurací příznivcům nějaké nacionalistické, ale plně legální strany, stalo se v případě německé AFD…, zkrátka, jakmile bude jednou totalitářský džin vypuštěn z lahve a tyto praktiky legitimizovány proti jedněm, kde je psáno, že za nějaký ten rok se nerozšíří třeba na kritiky homosexuálních adopcí, odpůrce potratů či obdivovatele ženské krásy, v neomarxistickém žargonu „sexisty“?

Velmi vážně se obávám, že to, co se děje v současném Německu, může vést k nástupu novodobé totality, ne příliš vzdálené období 50tých let nebo čínské kulturní revoluce.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*