Neočkovaní lidé budou vykázáni z berlínských vánočních trhů

Neočkovaní lidé budou vykázáni z berlínských vánočních trhů

Neočkovaným lidem bude zakázáno navštěvovat slavné berlínské vánoční trhy, a to dokonce i s možností poskytnout negativní test na COVID, který bude pravděpodobně odstraněn.

Přestože se nacházejí venku, úředníci schválili přísné požadavky na vstup na slavnostní akce, při nichž budou ti, kdo nedostali vakcínu, odvráceni.„Podle přísného modelu „2G“ musí být osoby starší 12 let dvakrát očkovány nebo vyléčeny z viru a byl by jim odepřen vstup, i kdyby měly negativní test na Covid-19,“ píše Daily Mail.

Návštěvníci trhů musí také nosit obličejové roušky a společensky se distancovat i přes to, že se akce koná pod širým nebem.

Jak WeihnachtsZauber market v Gendarmenmarktu, tak Weinachtsmarkt v Roten Rathausu oznámily, že budou prosazovat nejpřísnější politiku, přestože dostaly možnost být shovívavější a umožnit účastníkům poskytnout negativní výsledek testu na COVID.

Skutečnost, že se ruší možnost poskytnout negativní test, je naprosto hloupá vzhledem k tomu, že očkovaní lidé mohou virus stále přenášet.

Dokládá také, že skutečná agenda má jen málo společného s veřejným zdravím a se vším, co souvisí s vynucováním masového dodržování.

Navzdory slábnoucí účinnosti vakcín vlády po celém světě uvalují segregaci na společnosti tím, že ozbrojují lékařský apartheid s cílem institucionálně diskriminovat utlačovanou menšinu (neočkované).
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Neočkovaní lidé budou vykázáni z berlínských vánočních trhů

  • A ještě si je viditelně označte! Nedávno to bylo žlutou židovskou hvězdou.

  • Jsem očkovaný, ale na vánoční trhy bych nevkročil. Jde tam o život. Pokud vás tam neokradou, hrozí útok nějakého šílence. A kromě Covidu se tam dá i leccos chytit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*