Není možné, aby se v republice zapalovala policejní auta a soukromý majetek podnikatelů

Není možné, aby se v republice zapalovala policejní auta a soukromý majetek podnikatelů

Je s podivem, že v naší republice po každé demonstraci proti islámů je nejen v médiích upozorňováno na pravicový extremismus. Ale nikdo z těch, co na tento extremismus upozorňuje, se nehodlá zabývat levicovým extremismem.

Je to nedávno, co hořela policejní auta u policejní služebny v ulici Nad Úpadem v pražských Hájích. I v minulosti byl zaznamenán pokus o zapálení policejního auta. A to vloni v prosinci v Praze, či v Litvínově začátkem roku 2014.

Prahou vyrazilo 200 anarchistů. Pochodují proti válce a policii (květen 2015) / zdroj foto: iDNES.cz
Prahou vyrazilo 200 anarchistů. Pochodují proti válce a policii (květen 2015) / zdroj foto: iDNES.cz

Mimochodem, mnoho těchto případů má na svědomí Síť revolučních buněk – buňka Solidární subverze. Tato organizace extremistů má na svědomí i útoky na nejmenovanou pražskou restauraci.

A nejen to. Stačí připomenout, že několik členů Sítě revolučních buněk je obviněno z plánování teroristického útoku na vojenský vlak.

Nechci popírat, že pravicový extremismus v republice není. Ale proč se nemluví o extremismu, pocházejícím například i ze Sítě revolučních buněk? Proč například ministr pro lidská práva Dienstbier, pod jehož gescí je HateFree Culture, aktivně nebojuje i proti levicovým extrémistům? On nejen ministr Dienstbier se necítí být ohrožen těmito extremisty, mezi nimiž mohou být i potencionální teroristé?

Myslím, že v Česku by se měla rozjet ostrá debata, která by upozorňovala na extrémismus, pocházející i ze Sítě revolučních buněk.

Není dále možné, aby se v republice zapalovala policejní auta a soukromý majetek podnikatelů.

 

 

Petr Cvalín

Loading...

Podobné články

Komentář “Není možné, aby se v republice zapalovala policejní auta a soukromý majetek podnikatelů

  • Hold to zapalují policejní agenti, BIS, či dobře placená Hate Free Culture, musí přeci vykazovat nějakou činost. Hodí se to pak bud‘ na levičáky, nebo na pravičáky. Hezky se to pak rozmaže v mainstreamu, jak se to bude zrovna hodit!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*