Není fronta, jako fronta… Fronta musí být demokratická.

Není fronta, jako fronta… Fronta musí být demokratická.

Staré dobré časy se vracejí. Kdo má výdrž, vezme si dovolenou, nebo si zaplatí někoho, kdo mu ve frontě postojí, případně zariskuje své zdraví.

Ještě nedávno jsem četl argumenty ve stylu:

Co mi to tu vykládáte?!!! Pamatujete, jak se za komunistů stály fronty na banány?! (či pomeranče, toaletní papír a podobně…)

Pamatujete na tyto pochmurné obrázky, vysílané v západních televizích, smějících se tomu strašnému zřízení?

Uběhlo pár let a „světe div se“ fronty se stojí opět. Jen ne na banány – to ostatně není třeba, zelených banánů je všude dost a dokonce levnějších než česká jablka.

fronta

Dnes se stojí fronty na příkazy z Bruselu.

Je Vám to divné? Inu, na první pohled ano, ale na ten druhý …

Zrovna před chvilkou jsem poslouchal v televizi nadšeného reportéra ČT (rozhodně tím nepropaguji tuto hlásnou troubu správných názorů), který oznamoval, že lidé již od pátku stály frontu na

„Kotlíkové dotace“

fronta 2

Je to zvláštní, pokud to dobře chápu, tak obě fronty vlastně stojí takovou oficiální frontu na vlastní zdraví. Ta první byla z vlastní vůle, ale ta druhá je přikázána Bruselem. Tedy přikázána není, on ji nikdo stát nemusí, ale přijde mi trošku rozporuplné, pokud se něco přikáže, dá se předem určená částka a kdo si frontu nevystojí, případně vystojí a nedostane se na něj, nedostane nic a ještě bude za pár měsíců, či let popotahován, že nesplňuje nějaké emisní limity.

Krásně to páni v Bruselu vymysleli….

Obzvláště při představě, že nějaká třeba starší paní, žijící osaměle ve svém domku bez příbuzných dostane za pár let tučného flastra, že nemá dostatečně ekologická kamna.

Věřím, že se to dalo řešit trošku humánněji – ostatně té humanity mají dnes všichni plnou hu.. pardon ústa. Co třeba každý kdo má zájem by podal žádost a stačilo by poštou?

Všichni oprávnění by pak měli nárok a akce by se spustila po určité stanovené době.

Dnes ovšem platí právo silnějšího.

Propaganda funguje dobře, a ani bych se nedivil, kdyby dnešní obrázky front zase vysílali na východě …

Ale tato fronta je zcela jistě lepší a proto bych se ji nebál nazvat

„Fronta demokratická“

Ostatně vidíte ten rozdíl mezi obrázky?

Ta první je zlá fronta socialistická a ta druhá je hodná fronta demokratická.

Jsem velmi rád, že jste to již všichni pochopili – ne dříve, ale teprve teď

míříme ke světlým zítřkům.

přeji krásný den
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Není fronta, jako fronta… Fronta musí být demokratická.

  • Brzy budeme stát fronty v bankách na vyplacení části svých vkladů na účtech z pojištění. Sobotka se chystá banky vyhnat z ČR. Velké banky donutí k převodu kapitálu do zahraničí a vykazování zisků v zahraničí. Chce ji ukrást peníze formou nesmyslně vysokých daní. Namísto toho, aby k nám banky přelévaly kapitál ze zahraničí, docílí opak. Banky vyvedou kapitál (jde to a kdo říká že ne, lže) a pak zkrachují. Fyzickým osobám bude část vkladů vyplacena z pojištění.
    Pokud budeme volit ČSSD, je to reálný scénář. Spolu s Rusnokem zničí náš celkem kvalitní bankovní sektor.

  • Dostat lidi do front a dokonale je zblbnout, aby byli jako poslušné ovce. To je pravý cíl bruselské administrativy. Ta by sama o sobě nebyla tak děsivá, kdyby naši politici a úředníci nebyli bruselštější než Brusel. Naši úředníci dokáží z dotačního titulu udělat paskvil jen proto, aby se v tom nikdo nevyznal a dotaci dostal jen ten, kdo jim nacpe kapsy. Systém přerozdělování a neustálých příkazů a zákazů už jsme tu měli a zhroutil se. Doufejme, že se včas zhroutí i ten nový.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*