Nenechme si vzít národní suverenitu nebo dopadneme jako za bolševika!

Nenechme si vzít národní suverenitu nebo dopadneme jako za bolševika!

Vyhrožování evropskými soudy proti naší zemi z nevymáchaných úst eurounijních a nikým nevolených papalášů je diktátem Bruselu jako podle učebnice.

Eurokomisař pro migraci Dimitris Avramopulos včera dle ČTK prohlásil, že pokud tři státy v příštích týdnech nezmění svůj odmítavý postoj k přerozdělování žadatelů o azyl podle kvót, zváží komise „poslední krok“ v řízení pro porušení unijní legislativy a pošle Maďarsko, Polsko a Českou republiku k unijnímu soudu.

Je to nehorázné vyhrožování a to i přes to, že všichni vědí, že kvóty nemohou a nebudou fungovat, jelikož všichni ti nelegální ekonomičtí imigranti nechtějí do těchto zemí jít. Vybrali si pro svou cestu do Evropy štědřejší země a budou dělat všechno možné i nemožné, aby se dostali hlavně do Německa.

Nehorázné je také to, že pokud si imigranty do Evropy s otevřenou náručí německá kancléřka Angela Merkelová pozvala, nemůže je společně s nevolenými úředníky Evropské komise nutit dalším zemím jen proto, že neví co s nimi. Řešením již na začátku imigrační krize měla být nulová tolerance nelegální imigrace a zřízení utečeneckých táborů mimo Evropu.

Neschopní evropští politici společně s nevolenými úředníky Evropské komise za přispění hlasujících europoslanců přenášejí nátlakem svou neschopnost a možná i zainteresovanost v imigrační krizi na všechny země Evropské unie. Takovýto diktát je potřeba všemi dostupnými prostředky rezolutně odmítnout a udělat všechno proto, abychom si zachovali národní suverenitu.

Pokud to co nejrychleji neuděláme, dopadneme jako za bolševika! Bude se rozhodovat o nás bez nás! Vyhlasme proto referendum o vystoupení České republiky z Evropské unie! To je totiž jediný lék, jak se diktátu Bruselu ubránit!
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Nenechme si vzít národní suverenitu nebo dopadneme jako za bolševika!

  • Nemám Klause ráda, ale v něčem s ním souhlasím. On odmítal podepsat Lisabonskou smlouvu. Slyšela jsem, že z něj chtěli udělat blázna. Jak můžeme být prodejní a nechráníme si svou suverenitu jako stát. O tom koho přijmeme do naší vlasti si musíme rozhodovat sami. A tu strašnou arabskou a černoškou entitu, která se sem valí díky i tomu, že naši dobří spoluobčané je v rámci neziskovky sem dováží, nechceme přijímat. Každý člověk, který vidí co se děje ve státech, kde migranti přišli nemůže dopustit, aby naše krásná malá zem byla v rámci NWO obětována. Z našich politiků věřím jedině prezidentovi a Okamurovi, kteří mají již dlouhou dobu konstantní názor.. Ostatním nevěřím.. Babiš nepůjde proti Merklové a Německu , protože má tam rozjetý krásný kšeft s umělými hnojivy. Nevěřím mu ani slovo. Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají,.Kam jsme se to jako stát dostali ? Aby většina lidí byla zadlužena, aby stát, který byl bez dluhů byl zadlužen. To je taktika těch , kteří nás chtějí jako stát zničit a ovládat. Žádná globalizace není pro nás dobrá.

  • My uz jsme prece pane Rozvorale nasi suverenitu vstupem do EU uz davno ztratili!!! Musime plnit nesmysly jejich urednickych vyzirku, strasi nas kvotami a Eurem, nechteji se starat o bezpecnost Evropy proti najezdu Muslimu. Naopak, nuti Orbana k multikulti a nechce mu zaplatit polovinu nakladu na plot pred ekonomickymi vetrelci s tmavou pleti a prevazne muslimskeho vyznani.
    A jak je to s dotacemi a kdo koho skutecne dotuje by nekdo nezavisle mel proverit. Je to EU nebo CR? Je pro nas vyhodne byt v dluhove unii?
    Neni! Musime vystoupit, v tom mate pravdu. Musime mit zakon o Referendu, ktery ten plebiscit umozni. Musime vystoupit i z NATO, ktere slouzi jenom zajmum USA a my nase zoldnere tam musime platit a jeste vice zbrojit!!!! Zlocinne valky USA a NATO nam prece ukazuji, ze pod vedenim USA smeruje svet ke katastrofe , namisto ke prosperite, vzajemne spolupraci bez sankci, dnes zname jenom nenavistnou propagandu na 4 posledni svobodne zeme vydirani, destabilizaci rezimu a vlad!!!! To je dnes americky svet, smerujici k NWO s totalni cenzurou medii, lhanim a podvody.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*