Německý poslanec: Ani německá, ani britská rozvědka nemohou prokázat, že Rusko stálo za otravou Skripalů

Německý poslanec: Ani německá, ani britská rozvědka nemohou prokázat, že Rusko stálo za otravou Skripalů

Neposkytnutí důkazů o údajném zapojení Ruska do případu Skripalů dokazuje, že ani německá, ani britská zpravodajská služba nemají žádné důkazy, věří německá poslankyně Heike Haensel.         

Západní sdělovací prostředky a politici stále dychtí po každé příležitosti, aby za otravu bývalého agenta Sergeje Skripala a jeho dcery Julie připsali vinu Moskvě. Němečtí zákonodárci však podle Heiky Haensel nedostali nic jiného než ujištění spojenců o tomto případu. V rozhovoru s deníkem Junge Welt, odhalila, že dvě žádosti o důkazy od ní a její kolegyně poslankyně Sevim Dagdelen zůstaly bez odpovědi.„Nadále ani britská ani německá zpravodajská služba nemají důkaz o ruské odpovědnosti za březnový útok,“ řekla Haensel v rozhovoru.

Německá federální vláda formálně odpověděla na žádost levicové strany pouze proto, aby uvedla, že údajné důkazy nemohou být zveřejněny, jelikož jsou tyto údaje klasifikovány. Vláda také uvedla, že britská strana předložila některé podrobnosti ohledně svého rozhodnutí obvinit Rusko a že žádné alternativní vysvětlení se nezdá být hodnověrné – což je mantra, kterou západní spojenci Spojeného království opakují od incidentu v Salisbury, aniž by odhalili podstatné podrobnosti.

Stále čekajíc na poskytnutí důkazů, němečtí politici se zdají být stále více skeptičtější ohledně tvrzení Spojeného království o zapojení Ruska. Německé Spolkové oddělení pro výzkum a dokumentaci v červnu dospělo k závěru, že Moskva při vyšetřování případu neporušila žádné mezinárodní normy. Zpráva agentury německého parlamentu následovala zprávu, že Berlín nedostal jediný důkaz, který by naznačoval, že by Rusko mohlo být za útokem.

Rusko tvrzení Británie opakovaně odmítlo a stěžovalo si, že výsledky šetření byly utajeny. Ruský vyslanec ve Velké Británii několikrát uvedl, že se Londýn pokusil o „zničení“ důkazů během šetření. Mezitím i Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) nedokázala najít vazby, který by ukazovaly, že nervová látka, která údajně otrávila Skripaly, pocházela z Ruska.

 

(RT/ svobodnenoviny.euilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Německý poslanec: Ani německá, ani britská rozvědka nemohou prokázat, že Rusko stálo za otravou Skripalů

 • V tomto případě platí, že opakovaná lež se nestala a nestane pravdou, ale ukazuje na úchylnost a primitivnost tvůrců těchto lží. Je zde vidět postupná degenerace národa a jejich vůdců. Ty neustále lži jsou už k smíchu a jen těžko chápající tomu může věřit.

 • K princovi Charlesovi neni mozny koment a tak ho davam tady.
  Nabob, bohac a vecny princ Charles je idiotem a potomkem kralovske rodiny, sympatizujici drive s Hitlerem a nacisty. Kral Edward odstoupil ne kvuli jeho neurozene rozvedene manzelce Simpsonove, ale byl nucen kvuli svym sympatiim k Hitlerovi a Nacistum odstoupit.
  Proto je vyrok Charlese neskutecne podly a pokrytecky, jako je cela jeho rodina.
  Nezapomenme ze jeho predchudce kral Georg odmitl svemu bratranci carovi Mikulasovi a jeho rodine udelit azyl ve sve zemi a tim je vydal na pospas bolsevikum, kteri je pak i se sluzebnictvem postrileli.
  Podobne se vyslovila o Putinovi Killary Clintonova, ktera uz mela davno byt souzena za zproneveru nekolika miliard $ z pomoci Haiti, za dodavky uranu do Ruska a spoustu jinych zlocinu. Ta je zatim chranena Deep Statem a chce pry znovu kandidovat! V USA je vsechno mozne, jejich zlocinci jsou chraneni a nepratele bez dukazu obvinovani a trestani.

 • Ono je jednoduche vyrobit si klacek, kterym pak mlati nekoho, ktereho chteji znicit. V pripade Skripalu je to Rusko. Bez dukazu se vyhostuji rusti diplomate a uvaluji na zemi sankce. V USA volby jeste nezacaly a uz se Rusko obvinuje ze zasahovani a senatori volaji po novych sankcich! Zda se, ze scenare spousty holywoodskych filmu, kde padousi zabiji par osadniku a pak vinu svedou na jinou konkurencni skupinu, kterou chteji znicit, se staly oficialnimi instrumenty politiky USA v zahranici.
  Jenom je tezke, ty dukazy pak v realite predlozit, protoze i ve state lharu a padouchu USA a GB prece jenom jeste existuji soudy a llde, kteri se nedaji uplatit, ci zmanipulovat. A tak bude vzdy tezke, false flag utoky, kterym rikam tady vykonstruovany klacek, presvedcive dokazat. A tak se bude operovat s dukazy, spocivajicimi na ‚pravdepodobne‘, ‚zrejme‘, ‚pry‘ atd. majici vyznam zpravy ‚jedna pani povidala‘. Stale vice se tak priblizujeme skoro k jistote, ze tou pani jsou tajne sluzby MI6, MI5 a jejich sef CIA.
  Proto ten pripad nemuze byt nikdy objasnen, leda by nastala revoluce, ktera pak odhali vsechny zlociny tajnych sluzeb zapadu.
  Jedina pozitivni zprava je, ze pres vyhruzky a vymyvani mozku se dcera Skripala chce vratit do Ruska, ktere ji melo otravit!…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*