Německý ministr vnitra: „Migrace je matkou všech problémů“

Německý ministr vnitra: „Migrace je matkou všech problémů“

Zdroje médií informovaly o šokujícím prohlášení o migraci, které učinil německý ministr vnitra Horst Seehofer.                    Německý deník Die Welt hovořil se zdroji přítomnými na setkání s Horstem Seehoferem. Podle informací deníku ministr vnitra označil migraci za „matku všech problémů“.

Ministr hovořil o strašném zabíjení německých občanů nelegálními migranty. „V první řadě jsou to brutální zločiny, pak jsme svědky diskuzí, kdy původní zločin ani nehraje roli,“ dodal.

Seehofer ukázal porozumění pro demonstranty v Chemnitzu a Sasku a zmínil se o tom, že když jsou lidé pobouřeni, nedělá to z nich nacisty.“

Toto prohlášení se zdá být v rozporu s Angelou Merkelovou a jejím mluvčím, kteří označili demonstranty v Chemnitzu za „neonacisty“ a „xenofoby“.

Poté, co byl zavražděn 35letý německo-kubánský muž migranty ze Sýrie a Iráku, ve městě se uskutečnily protesty znepokojených občanů.

Syřan a Iráčan jsou nyní zatčeni a jsou ve vazbě kvůli podezření z vraždy. Od úterý policie hledá třetího podezřelého.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Německý ministr vnitra: „Migrace je matkou všech problémů“

  • Jako je Merkelova matkou vetsiny problemu, o Seehoferovi rikaji ted Nemci, ze i on je otcem vetsiny problemu. Jeho nerozhodnost, lavirovani v dulezitych otazkach migrace, prilepeni se na zidli ministra vnitra i predniho bavorskeho politika ho brzy vytlaci do ustrani.
    Po volbach se doufam v Nemecku zmeni politika k lepsimu. Nemecko ma lepsi politiky pro lidi, nez je dnesni garnitura u moci, zastavajici zajmy USA na ukor vlastnich obcanu a ekonomiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*