Německý kněz nosil islámský šátek v protestu proti proti-imigrační straně

Německý kněz nosil islámský šátek v protestu proti proti-imigrační straně

Německý kněz reagoval na komentáře vůdkyně AfD Alice Weidelové o islámském závoji tím, že jej nosil během letničního kázání.  

Weidelová vyvolala kontroverzi prohlášením v parlamentu, v němž řekla: „Mohu vám říci, že burky, zahalené dívky a muži vyzbrojení noži žijící na sociálních dávkách neudrží naší prosperitu ani náš ekonomický růst a ještě méně náš sociální stát.“

Kněz paní Aalenské, Wolfgang Sedlmeier, reagoval tím, že nosil islámský hidžáb během svého kázaní na protest proti „urážlivým a povýšeným poznámkám.“
„Každý, kdo diskriminuje lidi, kteří následují svou víru a rozhodnou se zakrýt své hlavy, jde proti lidské důstojnosti a duchu Letnic,“ prohlásil Sedlmeier.

Proti-migrační AfD se dostala do parlamentu v září minulého roku přímo v důsledku toho, jak Angela Merkelová zvládala migrační krizi, kdy v roce 2015 otevřela hranice pro přibližně 2 milióny převážně muslimských migrantů.

To způsobilo velké problémy v německé společnosti, a to i ve školách, kde se jako požár šíří brutální videa Islámského státu a křesťanští studenti a učitelé jsou šikanováni a napadáni.    

Prezident Asociace učitelé v Německu varoval, že školy s více než 70% studentů z řad migrantů jsou mimo kontrolu a útoky na židovské studenty se stávají běžnými.

Začátkem tohoto měsíce jsme informovali o tom, jak 200 afrických migrantů vtrhlo do německého města Ellwangen, aby zabránilo deportaci muže, který byl následně propuštěn, protože policie ze strachu uprchla ze scény.

Prognózy ukazují, že etničtí Němci by se do roku 2060 mohli stát menšinou ve své vlastní zemi.

Během špičky migračním krize, vůdkyně strany zelených otevřeně oslavovala skutečnost, že se Němci stanou menšinou ve velkých městech ještě dříve.

„Naše společnost se změní. Naše město se radikálně změní. Domnívám se, že za 20 až 30 let už nebudou (Němci) většinou v našem městě,“ prohlásila a dodala: „To je dobrá věc!“

Jak ukazuje níže uvedené video (které je v Německu zakázané), německá vláda namísto odvrácení své katastrofální přistěhovalecké politiky má zájem na tom, aby německé obyvatelstvo bezstarostně přijalo novou realitu.

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Infowars.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*