Německý bazén zavedl povinnost kontroly průkazu totožnosti po nedávném nárůstu úroků ze strany severoafrické „mládeže“

Německý bazén zavedl povinnost kontroly průkazu totožnosti po nedávném nárůstu úroků ze strany severoafrické „mládeže“

Bazén v německém Düsseldorfu v Severním Porýní-Vestfálsku zavedl povinný identifikační systém pro boj proti nárůstu sexuálních útoků a nepokojů mezi převážně severoafrickými „mladými“ migranty.  Starosta Düsseldorfu Thomas Geisel (SPD) řekl deníku Express: „Ve Rheinbadu jsme zavedli identifikační průkazy pro všechny návštěvníky. Ti, kteří nedodržují pravidla, nebudou puštěni. Je absolutně nepřijatelné a nepředstavitelné, že rodiny, které zde chtějí trávit volný čas, jsou obtěžovány mládežnickými gangy“.

Po krizovém summitu, který se konal v sobotu, bylo v pondělí naplánováno další setkání se starostou města, policejním ředitelem a správou veřejného bazénu. Plánuje se vytvoření online systému vstupenek do Rheinbadu, aby bazén mohl snadněji kontrolovat, kdo vstupuje do bazénu.

V posledních týdnech, měsících a letech dokonce byla přátelská a bezstarostná atmosféra německých bazénů narušena díky chování migrantů, kteří pocházejí z míst kulturně neslučitelných s Evropou.

Minulý pátek musela düsseldorfská policie vyčistit venkovní bazén kvůli agresivnímu chování asi 60 severoafrických „mladých“ migrantů. Šest bezpečnostních stráží přítomných u bazénu nebylo schopno zvládnout tuto situaci, informoval regionální deník Rheinische Post. Aby bylo možné vyčistit bazén, muselo být povoláno asi 20 policistů.

Je třeba také podotknout, že německé bazény před migrační krizí nepotřebovaly k udržení pořádku šest bezpečnostních strážců. Je pravděpodobné, že nepotřebovaly žádné.

Migranti již dříve okupovali potápěčské věže a skluzavky. Rovněž obtěžovali personál bazénu a neuposlechli varování.

Během posledního červnového víkendu musel být Rheinbad evakuován dva po sobě jdoucí dny, jelikož došlo k podobným incidentům.

Začátkem tohoto měsíce mluvila novinářka z feministického časopisu z Kolína nad Rýnem o tom, jak jsou mladí migranti zodpovědní za většinu sexuálních útoků, ke kterým dochází u venkovních bazénů v Německu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*