Německo více než deset let vymývá mozky dětem, aby se staly muslimové

Německo více než deset let vymývá mozky dětem, aby se staly muslimové

Minulý týden jsme psali o německém dětském programu, který povzbuzoval vztah mezi mladou německou dívkou a starším muslimským migrantem.

Ale když se díváme zpět do historie, vymývání mozků začalo mnohem dříve. Podle německého zdroje to byl seriál z roku 2006 o ženě, která se stala muslimkou a řekla svému synovi, že každé dítě je muslim. Rozhodněte se sami, podle toho, co vidíte, a jak to ovlivní názory dětí:

Paule, musím ti říct něco velmi důležitého.

Říkala jsem ti o Bohu, který žije v nebi a vždy na nás dohlíží.

Existuje další jméno pro Boha, Alláh, řekni to, Alláh, přesně. A ode dneška chci, abychom Bohu říkali Alláh.

Ten Alláh se stává v našich životech stále více důležitý, my se k Alláhu modlíme a jsme vděční za vše, co máme a jak se máme dobře. Rozumíš tomu?

A my musíme následovat jeho pravidla.

Před mnoha lety, Alláh hovořil s mužem na zemi a řekl mu, jak musí lidé na zemi žít, aby byli šťastní. A tento muž se jmenovat Mohamed. Poté jsme napsali všechno do knihy a ta kniha se jmenuje Korán.

Já vím, že teď všemu nerozumíš, protože jsi stále dítě. Ale právě proto, že jsi dítě, jsi také muslim. Každé dítě je muslim. Ano, každé dítě je muslim. Ale já ještě nejsem muslimka.

To je teď velmi důležité. Blablabla Alláh blablablabla Mohamed blablablabla blablablaMohamed blablabla. ……..   Chceš vědět, co jsem právě řekla? Řekla jsem: Vypověděla jsem, že neexistuje žádný Bůh, pouze Alláh, a vypověděla jsem, že Mohamed je jeho sluha a posel. Pochopíš to později.

V dalším videu je nedávná vražda mladé německé dívky afghánským migrantem zmanipulována jako romantické drama. Je to další forma propagandy, která ignoruje nebezpečné četné zločiny v muslimských komunitách. Místo toho se zaměřuje na „nebezpečí“ pravicových názorů a demonstrací.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*