Německo stále více čelí narůstající se kriminalitě arabských imigrantů!

Německo stále více čelí narůstající se kriminalitě arabských imigrantů!

Varující statistiky trestných činů v Německu, kdy jejich pachatelé pocházejí z komunity imigrantů. Například v hlavním městě Berlíně to byl každý čtvrtý z objasněných trestných činů.

Německé orgány činné v trestním řízení už veřejně přiznávají, že se zvyšuje kriminalita, kterou páchají imigranti, což potvrzují i zveřejněné statistiky. Tento trend se nejvíce projevuje v hlavním městě Berlíně a dále také v Brémách, Dolním Sasku a Severním Porýní-Vestfálsku. V těchto regionech tvoří dle uvedených statistik z celkového počtu nahlášených a objasněných trestných činů celkem jednu čtvrtinu (25%) trestné činy spáchané imigranty.Velmi závažné je to z pohledu konkrétního protiprávního jednání, kdy se jedná o vydírání – požadují peníze za ochranu, loupeže, krádeže, drogy a z pohledu blíže specifikovaných pachatelů těchto trestných činů. Jedná se o arabské rodinné klany, které mají nejčastěji kořeny v Libanonu a Palestině, a po celém Německu je jejich počet odhadován okolo 200.000 členů. Jenom v hlavním městě Německa působí přibližně dvanáct podobných arabských klanů, které se zabývají obchodováním s drogami, pašováním uprchlíků či praním špinavých peněz. Tyto rodiny vzešly z libanonských válečných uprchlíků a postupně se do nich začleňují současní imigranti převážně z afrických zemí. Více jak polovina z těchto pachatelů má vystavený německý pas.

Německou veřejnost stále více znepokojuje fakt, že kriminalita arabských rodinných klanů posiluje na intenzitě, což zároveň narušuje jejich důvěru v právní stát. O konkrétních případech začaly informovat i německá média.

Německá televizní stanice ARD Mediathek ve svém zpravodajském pořadu Kontraste Das Magazin aus Berlin začala pravidelně informovat o těchto násilnost a součástí pořadu jei diskuze s občany.  

Deník Die Welt zveřejnil, jak se postupně mění německá společnost v multikulturní prostředí, kde roste počet přistěhovalců, a naopak klesají počty rodilých Němců. Aktuálně tvoří čtvrtinu populace lidé, kteří se buď sami narodili v zahraničí, nebo přišli do Německa z ciziny jejich rodiče. Největší vliv na tuto současnou situaci mělo rozhodnutí německé kancléřky Angely Merkelové, kterým umožnila vstup nelegálním imigrantům a tento proces stále pokračuje.

Magazin Focus zveřejnil incidenty, ke kterým došlo v posledních dnech v Essenu, kde se mezi sebou střetly místní libanonské rodinné klany.

V Německu stále více rezonují slova: „Pryč s Merkelovou! Ani jeden imigrant do Německa!“, a to nejen od politiků, ale i od samotných Němců.

Naše hnutí SPD od svého začátku všemi dostupnými a zákonnými prostředky usiluje o to, aby se zabránilo vstupu nelegálních imigrantů do naší republiky. V tomto úsilí budeme i nadále aktivní, neboť ve svém důsledku je to ta nejlepší prevence, abychom nedopadli jako občané Německa.

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*