Německo nemůže vyhostit téměř 65 000 migrantů, protože nemají žádné doklady

Německo nemůže vyhostit téměř 65 000 migrantů, protože nemají žádné doklady

Německé úřady mají potíže s vyhostěním asi 65 000 nelegálních migrantů, protože nemají žádné doklady, odhalilo nedávno německé ministerstvo vnitra.

Přibližně 65 000 migrantům bylo v Německou odepřeno přístřeší, ale mohou přesto zůstat v zemi, protože nemají žádné identifikační doklady, tvrdí německé ministerstvo vnitra.

Do konce roku 2017 muselo Německo zrušit deportaci 64 914 migrantů. Počet migrantů podléhajících deportaci se během roku 2017 téměř zdvojnásobil, neboť do konce roku 2016 to bylo zhruba 38 000 migrantů.

Většina migrantů, kterým byl v Německu odepřen azyl, pocházejí z Indie (5 743), Pákistánu (4 943) a Afghánistánu (3 915). Občanství přibližně 3 800 migrantů na německé půdě zůstává nedefinováno.Zpráva ministerstva vnitra podtrhuje, že mezi německými úředníky a zahraničními velvyslanectvími v Německu téměř neexistuje žádný kontakt. Zpráva hovoří o indické misi: „Někdy je zpracování žádosti o doklady nahrazující pas velmi pomalé a někdy k tomu vůbec nedojde.“

Pokud jde o Pákistán, ke zpracování „dochází, ale je velmi pomalé.“ Libanonské velvyslanectví „velmi zřídka reaguje na žádosti a kontakt s misí je velmi špatný,“ uvádí se ve zprávě, podle mediální společnosti Funke.

V minulosti mělo Německo v souvislosti s touto otázkou četné problémy se zeměmi severní Afriky: země původu je povinna poskytnout migrantům doklady, ale nedokáže tak učinit. Mnoho lidí se severní Afriky prostě své pasy vyhodí a předstírají, že jsou ze Sýrie, informovala mediální společnost.

 

(SPU/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Ansa)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Německo nemůže vyhostit téměř 65 000 migrantů, protože nemají žádné doklady

  • Papír snese všechno a tak jim nějaké doklady vystaví a hned nám je sem budou cpát. V žádném případě nedovolme , aby je nám sem cpali. Ten jejich Doubline 4 nesmí v žádném případě zde projít. To znamená šmahem ho odmítnout. Nenechme si rozkazovat nařízeními, které poškozují náš tát. To snad i ty zabedněnci, kteří jsou jako propagátoři téhle myšlenky u nás musí ve svém, nitru uznat, že by to byl průšvih i pro ně. Sledujme různé ty Teličky, Piráty, Jourové a všechny neziskovky, které se zabývají importem našeho budoucího neštěstí.

  • Řecko má dluhy. Určitě by Německu pronajalo nějaký opuštěný ostrov. Tam by mohli čekat, až z jejich zemí přijdou doklady o jejich totožnosti. Kdyby nedostávali zadarmo dávky a nežili v Německu v blahobytu, sami by zavolali do svých zemí, odkud přišli a příbuzní by jim duplikáty dokladů zajistili.
    Do doby, než se prokáže jejich totožnost, by měli dost těžce pracovat, aby si vydělali na jídlo. A vzhledem k tomu, že představují bezpečnostní riziko, měl by být na ostrovech vězeňský režim.
    Ono by to vyřešit šlo, jen stačí chtít. To bude Německu ještě nějaký čas trvat. Budou stále zkoušet nacpat je k nám.

  • Je to dusledek silenstvi pseudohumanistu, kteri popreli dosavadni pozadavek pri vstupu cizincu do zeme: Nutnost mit pas a platne vizum. Ted se jim to vraci.
    Negri nechteji pryc ani za letenku a tisice € na cestu! Bodet by jo, parazitovani a znasilnovani jim doma nebude trpeno jako v Merkelistanu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*