Německo nemá žádný rozpočet pro starší obyvatele, ale vynaloží 90 miliard eur na migranty

Německo nemá žádný rozpočet pro starší obyvatele, ale vynaloží 90 miliard eur na migranty

Slyšeli jsme spoustu příběhů od starších lidí z Německa. Někteří musejí platit tisíce eur ročně na zdravotní péči, částky, které ani nemohou zaplatit a vedou k rodinným potížím.      

Je to devastující škoda, jak Německo zachází s lidmi, kteří po druhé světové válce rekonstruovali zemi. Zde je jeden z mnoha příkladů toho, jak země zachází se staršími lidmi:

Mezitím dává země velký rozpočet pro migranty. Již v roce 2016 byl rezervován rozpočet ve výši 93 miliard eur až do roku 2020.

Jak víme, země následně přijala více migrantů, například v rámci sjednocení rodin. Není rozumné si myslet, že rozpočet mezitím dosáhl 100 miliard.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Německo nemá žádný rozpočet pro starší obyvatele, ale vynaloží 90 miliard eur na migranty

  • Proč lidé tupě přihlížejí ke své vlastní devastaci a hrobařka Evropy se svými kumpány koná svými činy a rozhodnutími proti vlastnímu zemi a proti celé Evropě. Kde ta hrobařka si upevňuje své sebevědomí ? Myslím, že už je teď do dějin svého státu zapsána negativně zrovna tak jako Hitler. Zločiny Německa jsou zase aktuální,

  • Nemecti duchodci drou bidu. Jako vsude nemaji zastani, nemaji lobby. Sami se nebrani, je to po staleti pestovana poslusnost naroda vuci vrchnosti, ktera si s nim vzdy mohla delat co chtela. Cpat je do kanonu za valek, zabijet za jakykoliv odpor vuci vrchnosti, nechat si vladnout skrze CDU/CSU a Merkelovou, ackoliv jsou z te migrace uz nestastni. Asi budou zase volit Islammutti, ackoliv jim rika – neexistuje horni hranice v prijimani migrantu!!! Rikaji sami teto poslusnosti ‚Kadaver Gehorsam‘ – prelozeno jako poslusnost zdechliny. Duchodci nemaji Lobby, nikdo se jich nezastane. Maji o ne jen zajem, kdyz potrebuji o volbach jejich hlasy. Stradaji stale hure. Penize pro ne jsou spotrebovavany ekonomickymi parazity z jiznich zemi.
    A tahle zeme ma vest Evropu? Vzdyt je okupovana USA a musi jako vazal slouzit jejich zajmum, jejich politice a armade. Ta vyuziva Nemecko jako zakladnu na dodavky zbrani, na rizeni dronu, nicicich arabske zeme. Posila v ramci NATO jednotky Bundeswehru na hranice Ruska a tvrdi, ze nas Rusko ohrozuje. Stalingrad zapomenut. Nechapou, ze nejvetsi hrozbou jsou zadluzene USA, ktere potrebuji jako v kazde krizi svetovou valku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*